Skocz do zawartości

Owady : Szerszeń - prosze o komentarze!! :)


Barył

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jako że kiedys jak byłem mały podziabał mnie cały ul os to mam teraz jakis lęk przed tymi owadami a jeszcze bardziej bojje sei szerszeni..naet jak patrze na zdjecie szerszenia to mi ciary przechodza przez cialo...taka moja mala fobia:P wiec postanowilem zrobic wielkiego,groznego ibrzydkiego szerszenia :] mam nadzieje ze mi wyjdzie :) od jutra biore sie ostro za prace!licze na Wasza pomoc!!

-pozdrawiam, Barył

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 231
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

BUEhuHE.... a propo szerszeni.. to jak to z nimi jest... one moga tylko raz ukasic (tak jak osy) i pozniej zdychaja?? HehE... Wiecie.. tak w razie czego :D A szerszen Yhhh.. u mnie przy domu jest ich gniazdo :D Musze zadzwonic po jakiegos kolesia zeby mi je zdją bo wieczorem to ich tyle lata ze strach wyjsc z domu ;)

 

poOOOzdroOO :) [soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaz mnie ciarki przezly jak zoabczylem tego szerszenia , wrrrrr , mialem keidys sen ze zdejmuje z wyjkiem ze stodoly gniazdo szerszeni i cala jego zawartosc wsypala mi sie za koszule , prosze wyobrazcie to soebi ze jestescie na mojim miescu AaAAAAaaaaAa !!!! pomocu , wstalem z luzka jak opentany i latalem po chaupie 10 minut na golasa bo ze strachu sie rozebralem i caly cza sie otrzepywalem rekami , bo mialem uczucie ze larza po mnie te cholerne latajace bestie uuuuuuuu muwie wam az teraz mnie skreca jak to sobie przypomne ......

 

Jestem ciekaw jak mocno urealnisz tego owada :D no Baryl zycze powodzenia ( wybacz ze Baryl przez l ale ty w Angli hehe nie znaja polskich znakow hehehe )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niom wlasnie wiem ze troche kanciasty jest..pracuje nad nim.Jakby co to zrobie od nowa hehe.A tak wogol eto do kiedy mamy czas?Ponizej troche poprawiona wersja odwloka.Ide chyba kupic sobie ciasteczka hehe

-pozdrawiam, Barył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) mam do Was 2 pytania:

1. Co poprawic w odwloku

2. Czy wiece co moze byc przyczyna tego, ze nieraz przy samym koncu renderowania wyskakuje mi jakis blad i maxior sie zamyka he

Z gory dzienx za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Barył

Witam :) mam do Was 2 pytania:

1. Co poprawic w odwloku

2. Czy wiece co moze byc przyczyna tego, ze nieraz przy samym koncu renderowania wyskakuje mi jakis blad i maxior sie zamyka he

Z gory dzienx za odpowiedz

 

1.Bardziej go zaokraglij i daj wiecej naturalnosci

2.HHmmm masz jescze jakies inne pluginy dodatkowe? moze przez to i Brazil ma jakies spiecia z nimi

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Barył

urealnic tzn?

a co do pluginow....he...mam brazila, vray\'a i dzis dorzucilem fR

 

urealnic...no wiesz...ma lepiej wygladac:P:D

 

co do plugow...przenies na seeke pluginy od vraya i FR fo innego f olderu i wlacz maxa...i zobacz czy wyskakuje blad...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo to prwadobodobnie nie jest wina plugowq tylko wirusa w kompie, albo tego szitowatego windowsa.

 

Baryl nie chcesz miec problemow z maxem i w przyjemnosci chcesz ukonczyc bitrwe? Zainstaluj Win 2000 SP 4 i bedzie bomba.

Ja tez tak mialem i teraz na W 2k chodzi suppper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) dzis mialem malo czasa i malo do tej pory zrobilem.Do poprawy mam oczywiscie kraglosc odwloku ale wiem jak to zalatwic :)narazie bardzo wstepna wersja tulowia i tylko czesc pancerza.

pozdrawiam Barył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności