Skocz do zawartości

Owady: Konik polny


michaueq

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe.. witam Państwa ;) Odrazu chcę powiedzieć ze jest to moja pierwsza bitwa... Hm... chwilowo staną prace dad moim pierwszym WIPkiem... Podobnie jak comix biorę udział w tej bitwie z nadzieją, że nabiore nowych doświadczeń i umiejętności. Licze na dobrą zabawę i Waszą pomoc. Postaram się wykonać konika polnego :) Załączam fotke któą sam wykonałem kilka dni temu. Już niebawem pierwsze update\'y :)

 

konik_polny.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kain: a.. dziekuje ;D hehe

 

Barył: e.. aparacik to Minolta DiMAGE X ... tzn. nie jakis tam super fajny... na lepszy mnei nie stac :D ... ogniskowa? O ile pamietam to 37 mm - 111 mm ;)

 

und3r: powiem tak: nie ma czego sie obawiac ;D hehehehehe ale dzieki ze kibicowanie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał nie chciał mi konik polny kojarzy się z całkiem miłym zwierzątkiem (patrząc na pająki ogarnia mnie przerażenie).Bardzo dobry pomysł i liczę na wykonanie takie jak to zdjęcie.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO zielono mi hehhehee , no ale tu sie na forum zaowaci hehhe , KOnik polny hmmm no mam nadzieje ze wyobraznia ciebie nie opuszcza i nie bedzie to zwykly smutasny zielony konik polny tlyko hmmm cos konkretnego skaczaca maszyna do zabijania oooo to mis ie podoba , fajnie co nie ?? Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.. do nog dorobilem odwloczek ;) Troszke on jeszcze eni dopracowani i nie ma tego co najwazniejsze.. genitaliow hehe takie 2 włoski bueheh... yhh.. smieszne owady z tych konikow ;)[soczek]

 

noga_odwlok_1.jpg

 

Co o tym sadzicie?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba. A jak pamiętam regulamin to Twój konik polny może mieć różne, ciekawe \"udziwnienia\". Więc też mam nadzieję, że nie będzie to nudne stworzonko, wysil wyobraźnię.

 

A narazie - bardzo dobrze, powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny update ;) Dorobilem genitalia i taki mieczyk.. hm.. chyba potrzebny do walki albo wabienia partynerki.. nie wiem ;) W kazdym badz razie tyl mojego owada jest juz tak zarysowo skonczony... Biore sie za przod... szczegoly porobie pozniej ;) [soczek]

 

noga_odwlok_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no poczatek to oszalamiajácy , i szybko ci to idzie , bravo :D , super sie zaczyna , i ladnie wykonane , znaczy sie jak dla mnie :D . pwodzenia w ciágu dalszym konika tworzeniA :d [piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy czy chcesz uzyc do tego zdjecia czy moze po prostu zrobic taki material...jesli zdjecia to bedziesz musial rozlozyc siatke Unwarpem i potem uzyc texportera...i troche sie pobawic w PS...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas na Ópdate ;)

 

hehe.. no wlasnie Ópdate... troszke teraz bedzie wolno szlo (i idzie wolno) bo razem z tym konikiem remontujemy moj pokoj ;) Szpachelka, farba i lakier poszły w ruch ;P :D Ok... a propo Ópdate... zalaczam 2 rendery... nie czepiac sie do:

 

- nozek ktore nie sa polaczone z teszta modelu... zrobie to pozniej ;)

 

- glowy ktora jest zrobiona ot tak zeby ni bylo tam pustego miejsca :D taki pogladawy wyglad ;)

 

Do reszty prosze sie czepiac iel wlezie.. piszcie co nie tak, co fajnie (jezeli wogole cos tam jest fajnego) i moze jakies pomysly? ;) Ja i moj konik ze zniecierpliwieniem czekamy na posty ;) :D

 

pozdrOOooOO ;] [soczek]

 

 

noga_odwlok_5.jpg

 

noga_odwlok_6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhh... zmeczyl mnie remont pokoju i nie mam juz glowy na konczenie modelu.. jutro niedziela... dzuen wolny od roboty :> hehe wiec sobie usiade przed maxem i cos wyczaruje ;) Ateraz ide cos zjesc i spaac ;) Piszcie co jest zle z tym konikiem odrzucając to co pisalem kilka postów wyżej ;) Licze na jakies sugestie i pomysly... z gory dzieki wszystkim... Konik juz spi.. ide ;) PApPpaPA DoBrAnOc ;) [soczek](mleko :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyh.. ten niedawny brak dostepu do forum wybil mnie z rytmu troszke ;) Hm... trzba by jakos pozbierac siby i znow zaczac robic tego konika.. troszke w wolnym czasie zrobilem.. nie wiem czy wyglada to dobrze.. ee.. jakos to bedzie ;D Moze wieczoriem cos tam jeszcze mu dorobie... Jak narazie mam tylko to... [soczek]

noga_odwlok_9.jpg

 

aa.. i jeszcze jedno.. sorry za tego pustego posta wyzej ale ze zlego usera wszedlem.. hyh.. przez przypadek.. ;)[soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności