Skocz do zawartości

Owady: Venomous Dragonfly


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Na wstępie pragnę zauważyć, że to moja pierwsza bitwa, a do tego jescze nie udało mi się tak naprawdę ukończyć żadnej pracki w Maxie, no cóż może to będzie ta pierwsza (I hope). Będzie jednak ciężko poniewąż narzekam na duży brak wolnego czasu podczas tegorocznych wakacji :(

 

Co to będzie?? Otóż już mówie/pokazuje:

 

Jak niektórzy widzą i wiedzą jest to jedna z kart z karcianki Magic: the Gathering, która pożarła mi troche kasy :(, i zostawiła na lodzie ze stosem kart, jednak karty nie poszły na marne i wyszperałem sobie wśród nich takiego owada, którego zamierzam stworzyć.

 

Życzcie mi powodzenia, bym był w stanie ukończć tę pracę!

 

Koniec gadania, czas zabrać się do pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Głównie wzoruje się na karcie, choć mam też kilka zdjęć prawdziwych ważek.

 

Jednak nie zamierzam trzymać się ściśle podobieństwa do stworka z karty, służy mi on tylko jako wzór, a końcowy efekt pewnie będzie się różnił od niego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świadom tego, że niewiele widać, lecz w regulaminie stoi, by jak najczęściej wrzucać efekty swej pracy więc wrzuciłem :)

 

Technika, której używam to poly-modeling, używam tej techniki po raz pierwszy, więc efekty mogą być nienajlepsze :(

 

Pytanie do speców od polymodelingu, jak w późniejszym etapie pracy dodać jakieś szczegóły, np, zagęścić siatkę by po meshsmoothie była bardziej ostra?? PLEASE HELP!!

 

Co do siatki, to postaram się ją dzisiaj wrzucić w międzyczasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, skończyłem tego tasiemca, zaraz zabieram się za skrzydełka lub baniak zależy jak mi będzie szło.

 

03.jpg

 

A, ludzie piszcie coś bo nie wiem czy wam się podoba, czy nie, najlepiej krytyke bo jak nic nie piszecie to myśle, że OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do buga, hmm to jest owad i nierówności się zdażają, chyba nie wygląda aż tak żle :)

 

Co do pancerzyka, no cóż wzoruje się na obrazku i wydaję mi się, że zachowałem podobieństwo, po za tym, ten pancerz wcale nie jest aż tak gładki, przecież widać ostre zakończenia, a dodatkowe krzywizny i chropowatości pancerza zamierzam osiągnąć dzięki odpowiedniemu oteksturowaniu.

 

Wydawało mi się właśnie, że zrobiłem ten pancerz jak najbardziej nieregularny, bo w każdy segment wygląda inaczej, nie jest tylko mniejszy czy większy ale ma inne kształty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności