Skocz do zawartości

Maszyny bojowe "Kryptonim: Razor Blade"


Rekomendowane odpowiedzi

wersja finalna pracy "Kryptonim: RazorBlade"

 

razorbladefinal.jpg

 

pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia wszystkim uczestnikom

------------------------------------------------------------------------

Witam, pierwszy wpis w bitwie i pierwszy na forum Max3D.pl

 

Praca którą chcę wystawic do bitwy nosić będzie tytuł "Kryptonim: "Razor Blade"

Scenka przedstawiać ma roboty bojowe lecące w szyku

 

na początku był szybki szkic mecha lecącego tuż nad taflą wody

 

battle.jpglbattle.jpg

 

w kolejnym szkicu dodałem troszkę detali i bardziej opracowałem bryłę mecha. dodałem też drugiego robota poniewaz stwierdziłem że ciekawsza była by scena z robotami lecącymi w szyku

 

battle3.jpglbattl32.jpgbattle3.jpg

 

kolejne szkice już niebawem, czekam na ew. rady, pochwały ale również krytykę która pozwoli mi wyłapać ewentualne błędy

 

pozdrawiam serdecznie i życzę pozostałym uczestnikom wiele szczęścia w bitwie a widzom wiele zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na CG talku mam ksywę Blade..... :P

 

No ale co do pracki to naprawdę dobrze się zapowiada, ostanie ujęcie jest świetne nie zmieniałbym go na szersze taj jak sugerował weedlog.

Opinia oczywiście nieobiektywna - lubię mechy i japońskie klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się zapowiada. Jesli detal bdzie na dobrym poziomie to ciekawa pracka powinna z tego wyjść. Kadr moim zdaniem jest dobry, chociaż poszerzenie go wcale nie musi oznaczać, że będzie gorzej. Napewno jednak to będzie oznaczać dużo więcej pracy, co może się odbić na jakości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny update po lekkim "podgłaskaniu" pracy...właściwie tak na szybko włączyłem się do bitwy, a co za tym idzie projekt okazał się nie do końca przemyślany...jednak kolejne godzinki przemyślania dały następujący efekt...poszezenie kadru do czegoś co niebawem śmiało nazwać będzie mozna panoramą :) oraz dodanie kolejnych detali dla rozbudowania dramaturgii (to może za duże słowo ale o coś takiego mi mniej-więcej chodziło :)) sytuacji

 

battle7.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się podoba to jest:

-Fajny pomarańcz

-Pierwszy ciemny szkic

-Pomysł

Z tego co mnie nie przekonuje to:

-Panorama

-Fala na wodzie jak od motorówki

- Za duzo ognia z dysz

 

Ale suma sumarum to masz szanse aby z twojego DP w tej bitwie coś było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podoba twoja pracka. Moze zroznicowal bym troche jeszcze tlo. Morze i niebo i ta wyspa z tylu troche sie zlewaja. Poza tym tlo powinno chyba byc jasniejsze.

 

Bardzo fajny pomysl z tymi mewami - wprowadza oprocz obrazu takze dzwiek do pracy.

 

Super. Bardzo mi sie podoba - bede czekal na kolejne etapy pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny update po krótkiej przerwie

 

rzucone pierwsze detale na mecha na pierwszym planie...nieco szerszy kadr po prawej stronie i kilka drobnych zmian kolorystycznych

 

battle8.jpg

 

dziękuje wszystkim za rady i komentarze...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...powiem ci ze od dawna sledzilem ten watek chodz sie nigdy nie wypowiadalem..czekalem na finalna wersje i powiem ci ze sie nie przelizczylem...jest tak jak myslalem czyli swietnie ...cholernie mi sie podoba glownie postac pierwsza od lewej zamykajaca kompozycje i cale tlo oraz przepiekna mewa:D...gorzej jest natomias z 2 postacia po srodku...bo wydaje mi sie mniej atrakcyjna..tzn jest za bardzo jakby za mgla...ale to jest tylko czepianie sie szczegolow...wiec nie bede tego robil...i oczywiscie zycze powodzenia w konkursie...

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności