Skocz do zawartości

OWADY : God save the queen


gelart

Rekomendowane odpowiedzi

witam to bedzie pierwsza bitwa w ktorej wezme udzial i mam szalony plan polegajacy na tym zeby skonczyc ten projekt.

 

to bedzie futurystyczna krolowa roju

narazie pierwszy szkic (niestety nie mam skanera a to jest tylko zdjecie zrobione cyfrakiem wiec sorry za jakosc) dzis jeszcze postaram sie go pokolorowac zeby dac jako takie pojecie o kolorach

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

update mialem pare problemow z modelowaniem tej glowy bo mi 2 razy kom siadal za pierwszym razem po godz pracy bez save\'a mozna sie w..nerwic:) zmienilem troche ksztalt w porownaniu ze szkicem bo lubie fantazjowac podczs prac daltego moja praca nie bedzie nna 100% zgodan ze szkicem nie modeowalem tylu glowy bo nie bedzie go widac po co mam sie meczyc? :) jeszcze na koniec dodam jakiesz szczegoly moze (rogi male albo cos takiego) ale narazie chyba wystarczy

first.jpg\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym na Twoimmiejscu jescxe popracowal nad jego glowa...jest troche dziwna...tzn bardzo zdeformowana...na pierwszza mysl mi przyslo to jakis tam box i kilka bezmyslnych estrudowac scianek...przemysl to

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak spojzec drogi raz to racja, mam juz pomysl jak zrobic zeby bylo ciekawiej dodam wiecej macek ,zsypulek czy czegos takiego poza tym bedzie jeszcze sala dookola z roznymi mechanizmami pottrzymujacymi zycie i do tych \"dziur\" na glowie beda wchodzic rory to powinno poradzic

a naraize robie przerwe wroce do pracy wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzis chyba juz koncze zmniejszylem glowe lepiej thx

dodalem pare szczegolow i wstepne swiatla (zajefajne cienie daja odnoza mila niespodzianka:) ) to jest to:

4.jpg\"

 

 

zwracaliscie mi uwagi co do samych zalorzen troche wiec zmodyfikowalem sam projekt zeby byl ciekawszy to jest to

4plany.jpg\"

1. tu sie beda rodzic male owadziki prosto na pas transmisyjny ktory widac dalej

2. to nie sa gluty :) tylko te zlacza o ktorych wspominalem doprowadzaja tlen/wodow/co2 co kto chce :)

3. karmidelko :)

ale to juz w nastepnym odcinku czyli jutro

thz za uwagi i prosze wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas na update

rano sie obudzilem z taka wizja :

wszystko juz skonczone krolowa tlo siwatelka super ustawione piekne wiekgachne tekstury i... nie zdazylem z praca bo finalny render trwal tydzien!!! wiec twarda decyzja czac na zmiany

przede wszystkim popelnilem blad w modelowaniu odwloka byl dwu stronny!

wiec odpalam maxa i kasujemy odwloka !!! dzis zrobilem nowy wyglada bardziej owadzio ma wiecej plytek i mniej faceow porownanie po mesh smooth:

pierwsza wersja 122 940 faceow

droga wersja 112620

jak widac sporo (przynajmiej ze 4 sciany ze szczegolami w tle a wyglada lepiej (o niebo)

to jest to

5.jpg\"

5siatka.jpg\"

no to teraz ide modelowac tron i dodatki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie w calosci panuje straszny balagan i nielad. Calosc zrobiona niedokladnie i chaotycznie, powiedzialbym bezpomyslu i przypadkowo. Moze sie mysle, ale na poczatku szlo ci dobrze (pomysl tez byl dobry). Nie tedy droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macki jeszcze sie nie zaczynaja w ciele to jeszcze dopracuje

 

ej alo o ktora czesc chodzi z tym chaosem ? o tron ? narazie mi sie podoba moze jeszcze bede zmieniac niestety dzis mialem kompa zajetego i do jutra nic nie zrobie

na jutro zaplanowalem zrobienie reszty otoczenia i wtedy dopiero poprawki szczegolow thx za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wie le dodalem narazie tylko pare rurek i pas transmisyjny tak na rozganie dzis daje render z GI (niezle wyszlo chyba uzyje tego na koncu i bedze czekal cala noc na render ale trodno:) )

7.jpg\"

nie wiem jak to bedzie dzisiaj z praca bo troche skapcialem po imprezie (wczoraj sobota wkoncu nie?:) )

grafik chyba nie powinien balowac:)

 

qrde wlasnie widze ze mi niezle ten obrazek skompresowalo- trodno nastepny bedzie leprzy:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat pracy jest mily i prszyjemny i podobami mi sie ale tak naprawede to moje zdajnie tyczy sie projektu jaki wykonujesz , nie powiem ze zle ale nie podoba mis ei glowa królowej , jest jakas kancasta i te czulki u góry hmm to jest królwoa chyba co nie ??, czulki dalbym wieksze i to owiele o krztalcie takim jak ma te nogi , ooo jezlie chodzi o odnurza te jej nogi to uwarzam ze sa oaptyczkowat ei nie byly by w stanie utrzymac tak wielkiego cielska musisz je zrobic grubsze ... ( znczy wybacz nie muszisz , przasadzilem) ... Odwlok , jak dlamnie to jest za maly to jest królowa skalada jaja , powinna byc wielka ,z l;a i spasiona i i w somie to sie powinna turlac hehehehe ......No dobra przeginam pale , ale taka jets moja wizja ...

 

Powodzenia mam nadzieje ze to co ci napisalem przyda ci sie w pracy :D [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzienki dzienki :) przyda sie

czulki poprawie (na wieksze po prostu) i dodam chyba jakas korone a co do odnozy to chyba jednak zostawie bo to krolowa i ona nie mosi sie poruszac (tak chyba jest u owadow) co do wielkosci to chyba poprostu zmniejsze tron zeby sie w nim ledwo miescila bedzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troche sie lenilem przez ostatnie dni dzis cos tam dodalem

juz niedlogo koncze modelowanie (przeklety sluz) tak jak teraz patrze to dodam jeszcze ze 2 swiatla zeby doswietlic troche dol sceny i inaczej ustawie \"ramoina\"

oto jest to co mi wyszlo

10.jpg\"

no i siatka

10siatka.jpg\"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx

jeszcze bedzie wiecej sluzu to na pewno a co do pomocnikow to sie zastanawiam (jak bedzie czas i checi to sie zrobi)

 

co do poprawek samej krolowej to mam takie zalozenie pracy ze b\"byle do przodu\" na poczatku a potem bedziemy poprawiac to co juz jest niezle :)

 

juz niedlogo tekstury heh ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie brak update testowalem rozne rendery ( do tej pory uzywalem brazila 0.2.cos tam ) i mam prozbe

niech mi ktos powie jak wylaczyc te 2 paski od brazila 0.4 cos tam ? albo z kad wziasc taka wersje co nie robi tych paskow (za free)? blagm :[pomocy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie brak update testowalem rozne rendery ( do tej pory uzywalem brazila 0.2.cos tam ) i mam prozbe

niech mi ktos powie jak wylaczyc te 2 paski od brazila 0.4 cos tam ? albo z kad wziasc taka wersje co nie robi tych paskow (za free)? blam :[pomocy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkic byl tylko tak dal orientacji zeby miec jakis PUNKt zaczepienia na poczatu potem juz imrowizowalem

 

wlasnie rysuje pierwsza teksture dla odwloka (juz nie moge) jutro o tej poze moze bede mial ladnie pokolorowany odwlok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no polenilem sie troche

ale zaczolem juz rysowac teksturki

uzylem photoshop 6 wlasnych rysonkow i teskstur ogolno dostepnych w sieci (z forum3d chyba)

o1.jpg\"

o2.jpg\"

jak widac narazie mam tylko odwlok

 

teraz same tekstury zmienjszone 50%

odwlokb5.jpg\"

odwlokd5.jpg\"

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności