Skocz do zawartości

pytania z xsi


nosal

Rekomendowane odpowiedzi

czesc,

mam kilka pytan zwiazanych z XSI, dla was napewno to blachostka wiec jak by kto mial chec poprosze o pomoc.

 

1. Jak dla obiektu tymu mesh ustawic wygladzanie na "0" tak bym widzial kazdy face bez proby domyslnego wygladzania?

 

2. Kazde otwarte okienko z opcjami ma w prawym gornym rogu klika ikonek dokladnie 4 ostatnia to X do zamykania. Do czego one sluza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

1.) Hmmm... nie wiem o co chodzi za bardzo:

 

Jeśli chcesz żeby widać było każdy face bez wygładzania : Prawy panel – selection (oczywiście można też przez explorera) > geometry approximation (pyta się czy stworzyć lokalne ustawienia – tak) > polygon mesh > zakładka Discontinuity . Zmniejszasz do zera

 

Jeśli chcesz żeby przy wygładzaniu pokazywał wszystkie poligony : wchodzisz w ustawienia kamery ... viewport-ikona kamery > properties > zakładka Shaded Mode > odznaczasz Show Simplified Subdivision Wireframe.

 

2.) Domyślnie w XSI może być widoczne tylko jedno okno. Jednak po zaznaczeniu ikonki głowy... tego czegoś na prawo od piły ;), okno będzie widoczne nawet jeśli włączysz nowe. Ikonka na lewo od „piły” nie wiem do czego służy szczerze mówiąc. Jak będę miał chwilkę sprawdzę helpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności