Skocz do zawartości

Moment krytyczny: "TRWAŁOŚĆ ORGANELLI"


Rekomendowane odpowiedzi

Po twardej nocy pełnej Salvadora mocy chcę osiągnąć pewien koncept. Chcę stworzyć własny fragment obrazu w jedynej ciągłości przestrzeni Salvadora Dali. Wzbudzając moment krytyczny na scenie i spotęgować u widza wrażenie wprowadzając metodę ,,paranoiczno-krytyczną”.

 

Pragnę pokazać drogę życia i śmierci (,,gdy dusza nie może to noga pomoże”)w której artysta miewał zaskakujące sny . ,,Wszystko płynie i wiruje w tej krainie”

 

Zamierzam utworzyć fragment kończyny z elementami techniki (przesłanie: ,,świat jest niczym doskonała maszyna która tyka”). Chcę zestawić brzydotę tragizmu kończyny z pięknym kwiatem symbolem współczucia.

 

Jako map użyję m.in. obrazów Salvadora Dali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm.. ja tu widze kawalek nogi z ktorego wychodza jakies pnacza i koncza sie.. "czyms".. w tle splaszczony kwiat rozy (chyba) a dalej jakies wrota, wszystkounoszace sie nad woda zaginajacej sie jak tkanina. :)

jak cos pominalem to sorki ;)

ogolnie spory balagan nieuporzadkowany, wszystko lata gdzie chce.. ma to swoje plusy, jesli ladnie pokazane ale tu wyglada to dziwnie.. brak tu jakiegos punktu w ktory mozna patrzec, wszystko nalozone praktycznie w centrum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po twardej nocy pełnej Salvadora mocy chcę osiągnąć pewien koncept. Chcę stworzyć własny fragment obrazu w jedynej ciągłości przestrzeni Salvadora Dali. Wzbudzając moment krytyczny na scenie i spotęgować u widza wrażenie wprowadzając metodę ,,paranoiczno-krytyczną”.

 

Pragnę pokazać drogę życia i śmierci (,,gdy dusza nie może to noga pomoże”)w której artysta miewał zaskakujące sny . ,,Wszystko płynie i wiruje w tej krainie”

 

Zamierzam utworzyć fragment kończyny z elementami techniki (przesłanie: ,,świat jest niczym doskonała maszyna która tyka”). Chcę zestawić brzydotę tragizmu kończyny z pięknym kwiatem symbolem współczucia.

 

Jako map użyję m.in. obrazów Salvadora Dali.

 

piękny wstęp badziewne wykonanie:

poziom techniczny tej pracy można porównać do 1995 roku.

przekaz (jesli jest tutaj jakikolwiek) jest tak samo nieczytelny dla mnie jak regulamin forum dla Ciebie.

a szkoda bo z obrazów Dalego można zaczerpnąć sporo inspiracji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze,,, chyba tez jestem glupi, bo nie mam pojecia jaki masz tu zawarty sens, sory glebszy sens.... Hmmm widzisz my amatorzy grafiki jestesmy prosci ludzie. Z tego co ja widze to masz jakies modele sredniej jakosci, bo skoro jest az ich tyle to przynjmniej mogl bys troszeczke nad nimi przysiasc, niezyt duzo tak troche. Dobrze ze przejzalem caly watek bo niewiedzialbym ze to cos z lewej strony nogi to kwiat. ogolnie praca srednia, bez polotu, moze i miales jakies gornolotne plany, lecz niestety calos przyziemila z wielkim hukiem i sie roztrzaskala. Moze nastepna praca bedzie lepsza, nie ma co sie lamac, pozdrawiam

 

odnosmie moich bledow to patrz ponizej na 'D' : ]cu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności