Skocz do zawartości

Owady: Nocny letni przyjaciel ;)


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

omar Przyjacielu powiadasz , heheh znajác ciebie nie dopuscisz aby to byl zwykly komar napewno bedzie owadem o wynturzonym sposobie bycia hehehe , i wlasnie to jest ten maly dreszczyk emocji heheh , no nie moge sie doczekac pierwysz updatów :D[piwo][piwo]

Powodzenia :D[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO jak na poczatek zle nie wyglada , ale sam powiesz ze nie ma co tu wiele ogladac hehehe , ladnie wykonane ... to u ciebie sie chwali i dokladnosc hmmm , a jaká ty chcesz wersje komara ?? MOz e wersje wiesz hmm takiego Bojinga co , bo by latal i przewozil pasazerów , wielki komar i jakies male ludziki ( kurde wszedzie laduje male ludziki buahhahaha )

 

No jak zrobiesz tak zrobisz jak chce zoabczyc cos wiecej ... wiec dozoabczyska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo bitwa dopiero się rozpoczeła a ja widzę , że w tym tępie to ty ją jutro skończysz ;).A tak poważnie bardzo dobry pomysł i jak zawsze szybkie i mistrzowskie wykonanie.Pozdrawiam i życzę powodzenia.[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzieki chlopaki :)[piwo] co do modelu komara...na razie robie jego prowizorke pozniej bede za wieksze szcegoly bral, tylko potrzebuje zdjec w zoomie...

 

a teraz maly update, plus siateczka

A technika to jest POLYMODELING, zaczalem od cylindra jako odwlok i przekonvertowalem go na Editable Poly i zaczalem modyfikowac :) i tak jade z calym modelem,

 

pozdr

 

 

bitwa5.jpg

 

komarsiatka.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki :))

Phantom- hmm moze jakies sa ta anomalia w budowie komara, bo niestety nie mam zadnych refeerencji , patrze tylko na fotki z ich natury i potem modeluje wmaxie...na razie chce wymodelowac wszystko, a potem zajme sie proporcjami, sczegolami itd.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihihihihi...:D nie no chłopaki nie przesadzajcie :D

 

Pablo ja proponuje żebyś ten odwłok zrobił jakiś pół przezroczysty...albo jeszcze go po przerabiał wkońcu jak komar pije krew to widać ile tego wychłeptał :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZŁOWIEKU !!!!!!!!!!!!!!

 

W takim tępie skończysz bitwe w sobote]

ja dopiero wybrałem temat. Wchodze na twój i już mnie coś upier..... w ręke. patrze ,,,,, a to Pablo\'s komar .

 

Powodzenia - naprawde niezłe tempo - a komarek bardzo fajny - naprawde mi sie podoba - ike czasu Ci to zajeło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahahah :D:D nie no ludzie co Wy ze mnie robicie?:D hehe

Teksturkami zajme sie pozniej na razie sam modeling, komara robie hmm..z 2-3 h.Co do tego odwloku to jescze chyba go powieksze...i bedzie tak krew widac :)).A w cale duzo przy nim nie siedze bo nie mam czasu...mam inne sprawuy na glowie...:-/.Co do koncowej scenki tak jak mowilem wcezsniej, prawodpodobnie bedzie na jakiejs rece :)

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki wstepny model skonczony, teraz tylko trzeba poprawiac bledy, np. nogi oraz dodawac szczegoly...

 

 

bitwa8.jpg

 

bitwa9.jpg

 

 

 

A tutaj daje obrazek, abyscie sprawdzili czy sa dobre proporcje...powiedzicie czy cos wydluzyc, skrocc, powiekszyc itd

 

 

bitwa10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :)) jasne ze beda wloski :))

teraz poprawilem troche nogi, poszerzylem oraz wydluzylem odwlok, dalem troche szczegolow na glowce...i nie wiem co dalej modelowac zanim zaczne texturowac?? co?

 

pozdr

 

 

bitwa11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności