Skocz do zawartości

[wzornictwo] - Lada V


Marek G

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No chyba rzeczywiście temu górnemu blatowi czegoś brakuje, może grubości, może inaczej powinien być zmapowany, laminat zapewne tak się nie ułoży na bokach powinien być taki sam jak na wierzchniej powierzchni, może kolor inny. warto cos pokombinować.

ogólnie fajne

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lada jak lada, ja się czepie tych słoi którymi ktoś wyżej się zachwycał - widać, że to laminat i jeśli tak miało być to OK.

Powiem krótko trochę przypomina orzech, ale generalnie nie znajdziesz w rzeczywistości takiego usłojenia.

Przeraszam mam pytanie po co w laminacie jeśli średnio pojętny stolarz zrobi to z płyty w naturalnej okleinie i pomaluje półmatowym lakierem z pistoletu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesoły tok myślenia w poście powyżej zauważyłem: najpierw kolega stwierdza że takiego usłojenia w rzeczywistości z orzecha się nie znajdzie, a później się zastanawia dlaczego jest to robione z laminatu skoro łatwiej dać to stolarzowi który to zrobi w okleinie naturalnej. Dziwne trochę to zaprzeczanie sobie. Obawiam się że laminaty w podobnym usłojeniu istnieją.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic ciekawego,nie straszy ale tez nie ma sie czym zachwycac......

te pochylenie scianek wydaje mi sie jakies sztuczne-jakbys na sile chcial dodac tu troche dynamiki.......

ja bym popracowal jeszcze nad proporcjami tych drewnianych prostokatow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności