Skocz do zawartości

Plugin do realistycznego renderingu


Ekranjut

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

scanline. pozdr 3m sie cieplo

 

Eeee plugin?! hmmm a to nieznam plugina ktory renderuje:P

 

Cholera, napisz o co ci chodziło, bo albo ja jestem głupi, albo ty, bo z tego bełkotu nic nie zrozumiałem.

A co do pytania to masz od maxa 6 mental ray'a, vray (lub vray free), brazil (lub darmowy brazil rio), final render, wspomniany już maxwell.

Co do darmowych to sobie nie przypominam nic innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm gdzie na tej stronie jest final render do sciagniecia(bo ja tylko do kupienia widzialem..). Mam jeszcze jedno pytanko: gdy chce renderowac z demem vraya to wychodzi mi komunikat : This version of Vray DEMO has expired. O co chodzi??;P Jak temu zaradzic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak... głównie tekstury i światła grają kluczową rolę w realistycznej scenie, ale renedery tez się przydają. bo jakby bylo tak jak jest napisane post wyżej to po co bylby vray i inne rendery. jezeli to zalezy tylko od tekstur iswiatla to mozemy wszystko renderowac scanlinem, prawda? The Manysh Trafo -> rendery też mają swoje bradzo zrżnicowane i potrzebne możliwości, mają swoje opcje do tworzenia świateł oraz tekstur, to dzięki nim możemy uzyskać taką a nie inną teksturę.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rendery też mają swoje bradzo zrżnicowane i potrzebne możliwości, mają swoje opcje do tworzenia świateł oraz tekstur, to dzięki nim możemy uzyskać taką a nie inną teksturę.

 

hmm. mówisz o photoshopie? :D

 

ale na serio: masz dużo racji ale pamiętaj, że nawet scanline w rękach starego wyjadacza potrafi więcej zdziałać niż Maxwell w rękach młodego zapaleńca robiącego pierwszy w życiu render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hkropinski mysle ze scanline jest bardzo dobrym renderkiem ma wady jak kazdy inny ,ale to oczym pisałem wczesiej to podstawy bez których nie bedziesz miał realistyznych efektów ........nie ma do maxa renderów które dały by komus super efekt bez wysiłków, bez wiedzy, bez warsztatu, itp.. prawda? 8-)

 

to nie poser..........8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności