Skocz do zawartości

Owady: Blabeus giganteus - FINLA W 90% jeszce tlo chyba


ChaoS

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm postanowilem i ja przylaczyc sie do waszego malego grona :) fanatykow robali i maly wylom nawstepie nie mam pojecia czy karaczany z rodziny Blaberus tez beda sie zaliczac ?? :) Mam zamiar w bitwie sie czegos nauczyc mam nadzieje ze mode na was liczyc i ze pomozecie koncept projektu wrzuce jutro bo to tak troche pontanicznie powstalo narazie zdjeciorko ofiary :)

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sprojrz na niego:

 

Wyglada ochdnie??

 

Zygac ci sie chce jak go widzisz??

 

Wystarszyl bys sie jakbys znalaz takiego pod poduszka??

 

Jesli tak to raczej sie nadaje. :D

 

Widze ze tym razem bitwa bedzie bardzo trudna bo jest wiele zgloszen a to dopiero 1 dzien :D No a ja czekam na 1 renderery....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ostatnie problemy z sprzetem spowodowaly to ze musze sie wycofac zbitw :( niestey najpierw 2 pady HDD i projety poszy sie pasc teraz problemy z instalacja maksa jedynie stara 4 sie instaluje ale nie renderuje :( nie moge prawie nic zrobic

niestety sorka mialem zamiar ale ... z rpzyczyn technicznych smierc robala ;(

sorka ze was zawiodlem ale .. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam wszystkich ktorzy wierzyli ze sie nie poddam tak latwo [piwo] :D jakim cudem zainstalowalem maksa 5 i wziolem sie do roboty udalo mi sie cos wymodelowac rederki za chwile ale jedno pytanki jak zrobic zebt mi linie nie zaginaly sie tylko byly proste ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj !!

 

Więc zaokrąglij troszkę tę skorupę na kancie jest zbyt ostra ( zdjęcie:o)

Ogólnie trochę wygładź główkę dokładając krawędzie w siatce.

Ogólnie spoko ale trochę za dużo nerwów przy tej pracy :) wyluzuj, przejdź się na świeżym powietrzu i do pracy :) :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności