Skocz do zawartości

Poszukujemy stałego grafika do serwisu


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

 

Poszukujemy (mój serwis) osoby która bedzie stałym grafikiem serwisowym. Serwis prężnie sie rozwija !! Szukamy grafika która potrafi robić logotypy, layouty, bannery, buttony itp. Wzamian oferujemy range Grafika na forum, miejsce w redakcji oraz rozreklamowanie !! W póxniejszm czasie moze uda sie zapewnić grafikowi wynagrodzenie.

Czekamy na oferty. PRosze je kierować na moje gg - 3618062, e-mail - [email protected] na PW lub tutaj w temacie.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tja niech jeszcze zna sie na flashu, 3d, php i bhp, i jak sie servis rozwinie to dostanie ptasznika giganta 2m z nogami...

mowiac poważnie nie mam nic przeciwko jesli ktoś chce sie rozwijać ale podkreślam moim zdaniem jesli ktoś chce na stałe współpracy z kims powinien mu zapewnić jakąś kaske szczególnie jesli zamierza na tym zarabiac ... to powinien zainwestowac w grafika to jego ryzyko albo mu sie uda albo nie a w tym przypadku servis moze sie nie rozwinac i grafik zostaje na lodzie a jego praca idzie na marne. Mowie to tylko ze wzgledu na to że sytuacja w kraju zaczyna wygladac tak ze niedlugo cała branża graficzna zacznie robic za grosze... zeby na chleb zarobic... a za dobrego grafika powinno sie placic jak i to słono bo okazuje sie że nikt już nie płaci za talent, kreatywność za nieprzespane noce nad projektami i zmeczone oczy od nauki 10 z koleji programu.

 

NIE DAMY SIE !!!!!! OGNIEM I TABLETEM WALACZACY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael > dopiero 10ty post, a Ty wypowiadasz się już w imieniu ogółu - cóż za nonszalancja :/ Myślę, ze na takie posty lepszy byłby dział "Na luzie". uvr zaoferował prac i zapłatę na jaką go stać - jeśli nie zgadzasz się na te warunki to nie przyjmuj zlecenia, natomiast swoją opinię o sytuacji w kraju możesz wyrazić w innym, wcześniej wspomnianym, dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, akurat te pająki jako drpieżniki raczej stadami nie grasują, ale bywają regiony, gdzie i tak jest od nich gęsto na metrze kwadrtatowym.

Z tego, co się orientuję, to większość ptaszników jest dla człowieka niegroźna, chyba nawet ugryzienia niektórych używa się w lecznictwie, aczkolwiek ich ugryzienia nie należą raczej do repertuaru czyichkolwiek rozrywek.Poza tym sam chetnie bym mial takiego pajaczka, ale wówczasnie mógłbym mieć nażeczonej, więc... albo rybki, albo akwarium. Tercium undatur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności