Skocz do zawartości

Owady:Walka Karaluchów - gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta...(KONIEC! - KOMENTOWAĆ)


giorgione

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tam w tle biją się dwa robale a trzeci zabiera się do tego co leżało w tym różowym gnieździe.. wygląda na robaka odwróconego do góry nóżkami i czekającego na konsumpcję przez sprytnego owada :)

mam rację giorgione ??

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Pablo

natknolem sie na kolejne fotki karalucha :)

 

gdzie ty lazisz ze sie natykasz na takie fotki ??? ja nie wiem :D naucz mnie chodzic twoimi sciezkami :D (troche jak w kosciele :D:D:D )

 

Powodzenia Giorgione tylko dlaczego nie zamiesciles szkicu ?? - wiem wiem masz pewnie [urwanie glowy] z bitwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra szkic będzie - miałeś rację - troszkę mam [urwanie glowy], ale nie zbitwą tylko z mieszkaniem - mały remoncik daltego na razie nie munieszczam uploada :(:(:(:(

Ale wkrótce:)

 

Pablo dzięki za te fotki (a tak na marginesie gdzie try się szwendasz, że coś takiego znajdujesz) [lol2][lol2][lol2]:P

 

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ladny jest , bardzo ladny hehehe podoba mi sie , karaluch hmmm mozliwe ze tak powinienem miec na drugie buahahaha....

 

Fajnei giorg zapowiada sie wyrabanie , co jeszcze ... ciekam... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sid a ty w polsce jestes ? przeciez mialo Cie nei byc ??? ja jestem teraz juz w Tczewie nigdzie dalej nie jade ... moze sie spotkamy omowimy nasza wspolpraca (wkoncu) co ty na to ??? czekam na odpowiedz , BTW : co do karaluchow ... no sa oki ale moznaby bylo jeszcze popracowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra znalazłem chwilkę i udało mi się coś zrobic -początek głowy.

Niestety gdzieś zawieruszyły mi się fotki te powyżej i dalego jest parębłędów - ale juz sobie pobrałem i następny upload będzie prawidłowo przedstawiony.

 

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty co tak nic nowego nie powstaje hmm ... ?? opieniczmay sie :D ogolnie spoko spoko ci to wychodzi ja naszczescie nie musze sie obawiac o skrzydelka moj karaczan jest za duzy i za ciezki i nie uzywa juz skrzydelek :D ale tez mam inna zabawe nozki :D czylu to co ty juz zrobiles:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem poprawek w tych teksturkach i wziłąem sie za nowe - dziosiaj dokończę całego potworka :D

Do poprawki mam skrzydełka:( (ale to zajmnie chwilkę) - ogólnie tak mało zobiłem - bo w nocy zaspałem :( - ale jutro na pewno gos kończę i migiem robię larwę :D

zapomniałem dodać - że zmieniam układ kompozycji - ale to zobaczycie dopiero jak zrobię robaczki:d

Pozdrawiam

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności