Skocz do zawartości

wycena projektu


SWRSC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z wyceną projektu:

Modelowanie dwóch domków z pliku .dwg, bez textur, oświetlenia - same modele. Bez wnętrza, tylko medel zewnętrznej częśći budynku, oraz skromne otoczenie (jakis plotek, dojscie do posesji)

1. domek jednorodzinny, 1 pietro (parter+pietro)

2. domek jednorodzinny, 1 pietro (parter+pietro) troszke skomplikowany (powiedzialbym willa :)

 

Wiem, że temat wyceny projektow był już poruszany nie raz... Jak wycenić ten projekt? Stawka "ile/h", czy za cały projekt? Rzuccie jakieś przybliżone ceny jak ktoś już takie coś robił.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dlaczego najglupszy? Wszedzie na zachodzie takie rzeczy to norma ktos pyta ktos mowi za ile by to zrobil.Powinnismy rzucac cenami zeby wszyscy wyrobili sobie poczucie ile co jest warte.Bo jak rozpietosc cenowa za wizki bedzie od 10 do 10000 zlotch na rynku to sami sobie grob wykopiemy.

POSTULUJE !!! NIE PSUJCIE RYNKU POLSKIM CWANIACTWEM NIE WIESZ ILE WZIAC TO PYTAJ, A TY ODOWIADAJ JAK UMIESZ NAJLEPIEJ.

Ja bym bral od 300 do 1000 netto za to co co rzada klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO wlasnie, i to mi sie podoba Nermal, większość tutaj zamiast odpowiadać na wątek, zaczyna gadać głupoty typu "najglupszy topic..." i niedlugo z tego sie zrobi watek na 7 stron z pierdolami...

 

Bonifatz: klient z Polski

Myśle ze wezme za to około 300-400zl, pokazałem już te modele kilku osobom i tak wlasnie w tych granicach mi doradzali. NIe chce tego zamieszczać tutaj na forum, bo klient jest taki "dziwny" - rajcują go rendery niekontrastowe, brzydkie, bez otoczenia itd... Finalna pracka dla niego to jak tutaj pierwszy WIP :) z tąd też ta cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności