Skocz do zawartości

Owady: Prawa natury (koniec?)


zoltansz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie - zdecydowalem sie rowniez przystapic do bitwy. Hehe to moja pierwsza!

 

Wymyslilem sobie tak scenke, owad drapiezny, latajacy (jeszcze nie zdecydowalem jaki) podlatujacy do galezi na ktorej siedzi larwa motyla. Juz mam pomysl w glowie, niestety praca determinuje czas rozpoczecia scenki. W poniedzialek pierwsze szkice i mam nadzieje pierwsza siatka.

 

I odrazu pytanko jak sobie poradzic z modelowaniem owlosienia bez shaghair\'a, czy shagfur\'a?

 

Pozdrawiam i powodzenia pozostalym uczestnikom.

 

Pierwszy szybki szkic.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No i jak tak sobie popatrzylem to stwierdzilem ze zaczne jeszcze raz, czyli poprzednie siatki do kosza!!!! Szczerze zaskoczyla mnie szczegolowosc pracek konkurencji. I jak spojrzalem na swoje to stwierdzilem oj chlopie z tym to mozesz sie bujac ale w ogonku! hihih

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparatu gebowego nie robie bo nie bedzie mi potrzeby do mojej scenki, teraz nozki i najwazniejsze tekstury!, potem jeszcze gasienica i troche otoczenia, takze mam co robic.

 

Pozdrawiam wszystkich.

 

PS. szczerze bym chcial ja skonczyc ale mam czas do 14 bo pozniej wyjezdzam i boje sie ze nie zdaze. Ale bede do konca walczyc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, ciężko mi to przyznać, ale model ważki masz chyba lepszy ode mnie.

 

Niektórym życzy się połamania pióra, to ja tobie życzę... przegrzania procesora (?). ;)

 

A tak na serio to

 

Peace [piwo]

 

 

Sir Valeq: Aparat gębowy jest jak najbardziej w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie poteksturowalem troszeczke, jeszcze wymaga pracy ale juz jestem nawet zadowolony. Niestety na final napewno nie zdaze (jutro wyjezdzam na 2 tygodnie, trzeba troche odpoczac!), ale mam nadzieje ze bede mogl skonczyc wazke po zakonczeniu bitwy.

 

Pozdrawiam wszystkich i zycze najllepszych lokat w bitwie. [winko]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha tekst dla jury:

wazka to konkretnie szablak krwisty, dlatego jest taka czerwoniutka, larwa motyla to nie wiem jakiego bo go sobie sam wymyslilem na poczatku i nie zmienilem (poprawilem tekstury i troszka ksztalt). Calosc pracy wykonana w 3dsmax 5 z final renderem stage1 i shag fur.

 

PS. Final render stage 1 ma taki niefajny bug jak renderuje dof\'a to nie dziala shag fur!!!!! i jak jest wlaczony antyaliasing to nie dziala dof. [no]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie mądrzę się za bardzo- jak będziesz miał mnie dosyć po prostu powiedz. Jak na ważkę nogi są chyba za krótkie i przechodzą w gruby tłów bez żadnego zgrubienia (u normalnego owada w tym miejscu są takie \"torebkowate\" zgrubienia. Fajna gąsiennica swoją drogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe spoko, nie mam Cie dosyc i jest to dla mnie wazne ze komentujesz tym bezrdziej ze tak naprawde to moja 3 pracka w zyciu, ktora koncze. Mysle ze masz racje, nogi dodawalem na koncu i moglo mi troche nie wyjsc :-), ale caly czas sie ucze. Ale nie zmienie tego bo czasu malo i teksturek drugi raz nie chcialoby mi sie robic. A za gasiennice dziekuje miala byc papusna i slodka ;-)

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności