Skocz do zawartości

OWADY:: Oberleutant Manfred KOMAR von RICHTHOFEN (proszę o komentarze)


Krzysztof Kucharz

Rekomendowane odpowiedzi

Aloha! No jak każdy przystępuje do bitwy to każdy.

 

To moja pierwsza większa (sic!) praca! :)

 

MÓJ KONCEPT:

Coś na kształt komara, ubranego w pilotkę, tak by wyglądał jak as przestworzy z pierwszej wojny światowej. Taki \"bohater\" ze świata owadów. Nawiązanie do Red Barona :D

 

Poniżej przedstawiam swój pomysł, narysowany odręcznie w windosowskim paincie - także za jakość mojej \"kreski\" nie ręczę. Oczywiście poza Komara von Richthofena może się zmienić :)

 

koncept.jpg

 

AKTUALNY WYGLĄD - PROSZĘ O KOMENTARZE, SUGESTIE I KONSTRUKTYWNĄ KRYTYKĘ

 

koniec.jpg

 

Jury Comment - UPDATE

 

War has it\'s own rules. War has many faces. War produces heroes. One of the little big hero of Insect War I was Komar (=mosquito) Manfred von Richthofen. Having defeated lot\'s of famous pilots, finnaly was killed by a suicide attack on barely visible grat-nasty-bug-foe.

 

---

 

As it turned later - it was hallowen day, and his friends wanted to make him a surprise - dressing as his mother-in-law...

 

---

 

Image was made without references, using Max5 and Brasil R/S...

 

Some textures were made by myself in photoshop.

 

Plugins used - Shag Fur.

 

In my scene I was trying to put insect world in a different, funny realism. So my concept was to show a mosquito in World War I climat. I choosed him to be a pilot, an ace - just as Baron Manfred von Richthofen (Red Baron) was. World of insects, and the way it appears to us, doesn\'t have to be scarry and bizzare. It can be quite entertaining :).

 

- end of Jury comment

 

---

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na początek to gratuluje decyzji

 

Przypomina mi sie kiedy bylismy młodsi ijeździliśmy razem na kolonie

 

wtedy w konkursie szachowym statrowali oboje Kucharzowie

pamiętasz jakie wtedy były wyniki ??

 

hehe

 

tu nam chyba tak łatwo nie pójdzie

 

a co do pracki - narazie za mało by cokolwiek powiedzieć

 

3-mam za Ciebie - pozdrówka

 

Tfój......Bracholek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Andrea :) Widzę że czujesz klimat! Postaram się włożyć tu najwięcej jaj - ile się da :)

 

Dla wszystkich posiadaczy SDI i Neo - TRZYMAM ZA WAS KCIUKI! Podobno część osób nie moze wejść na www.max3d.pl i na forum i robić update\'y... Miejmy nadzieję że to przejdzie. Jeśli nie, to ... to... TPSA będzie tematem kolejnej biwty :mad:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gezz...wykręcony komar...:D pewnie Polak z rodowodem :P chumor...prawidłowo że w tej pracce istnieje...reszta to pełna powaga...a tutaj można wpaść się pośmiać i popatrzeć jak się pracuje...i o trzymuje niezłe wyniki...:)

 

pozdro... i powodzenia [rotfl2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca nabierze jeszcze więcej klimatu jak dodam mu jeszcze czapkę - pilotkę i wąsiki...

 

Już mam koncept pozy bohatera pracy i pomysł na tło.. lubię gdy obrazek opowiada pewną historę i tak właśnie postaram się go zrobić...

 

Tymczasem praca wre - dopracowuję kieszenie, dorobię medal (na kształt niemieckiego Żelaznego Krzyża)... Do tego klamra pasa z insygniami komarzego lotnictwa, ale to już nie modellingiem ale najwyżej bumpem (bo inaczej mój sprzęt nie wydoli)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga.

 

Zelazny krzyze bylby najwiekszymi z odznaczen niemieckich.

 

Obowiazkiem bylo noszenie ich na szyi (wyzsze stopniem) lub wyzej nad innymi medalami (niegdy na rowni) dlatego dalbym go troche wyzej albo na szrfe i na szyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności