Skocz do zawartości

owady: biedronka


Talllad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bitewnikow! Jestem nowy na forum, kumpel mnie namówił, żebym wystartował w bitwie, więc oto jestem. :) Po długich poszukiwaniach odpowiedniego obiektu mającego być poddanym torturom, zwycięscą została biedronka! Poniżej zamieszczam kilka obrazkow, z których będę najpewniej korzystał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam bardzo dziwny problem. Nie wiem czy jest to zwiazane z programem czy samym modelem ( w co wątpie). Chodzi o to, ze gdy wymodelowalem czesc spodu biedronki i nalozylem na to meshsmooth i chcialem to zrenderowac, program po prostu wyszedl do windowsa, nawet bez zadnego komunikatu o bledzie. Bez meshsmootha sie renderuje, ale z juz nie, nawet jak ma ustawiony poziom na \"0\". Nie wiem co sie dzieje. Pracuje na 3ds max 5 i Win2k prof. Moj sprzet to : Athlon1700XP, 256DDR ram, GF4MX440 64DDR... POMOCY!!!! [pomocy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzalem juz modelowanie od ostatniego dzialającego save`a i ciagle wyskakuje ten zonk. Jak sie cofne do jeszcze wczesniejszego to praktycznie bede zaczynal od poczatku... :( no ale coz zrobic, bitwa trwa dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pracuje na takim samym sprzecie jak Ty, tyle ze mam G-force2Mx400 64MB.I mi sie wali podczas renderingu.Renderuje sie i jak juz jest koniec to wyskakuje mi error i wychodze do winda.Mam windowsa XP.Takze mamy podobny problem :( Zaczalem model od nowa i to samo sie dzieje..

-pozdrawiam, Barył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności