Skocz do zawartości

owady: śmierć cystosoma saundersii


Tregarth

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

to będzie mój pierwszy udział w bitwie, należę raczej do amatorów, więc proszę o każdą pomoc podczas jej trwania

 

od razu pytanie do moderatorów: czy mogę przedstawiać swoją cystosoma saundersii martwą?

 

obrazek wzorcowy załączam poniżej:

 

bladex.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzięki za posty... nie było mnie chwileczkę i stąd nie zrobiłem zbyt wiele ze swoim owadem... jedynie poprawiłem nieco odwłok i od jutra zabieram się za resztę, ostatecznie jak widzę co poniektórzy już niemal ukończyli swoje owady i chyba biorą się za teksturowanie, u mnie raczej powoli będzie to szło ale jeszcze się zobaczy

 

Pablo: zastanawiałem się nawet czy jeszcze nie zrobić go wyższego... ;) jeszcze nie wiem jak to będzie, rzuć okiem teraz na odwłok i sam powiedz ;)

 

 

002_poprawiony odwlok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem przyjemnie... ani jedego posta od wczoraj... ehh... oki zamieszczam kolejny update. dołożyłem tułowik ale jeszcze trzeba nad tym popracować. pozostaje nie zrażać się :|

 

mORPH: to zwykły polymodeling... jednakże w moich rękach nie stanowi zbyt silnego narzędzia... :(

 

004_tulow i odwlok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie zamieszczam dalsze prace nad tułowiem i dodałem prowizoryczne cylindry, które mniej więcej ilustrują gdzie będą leżały nóżki, teraz już tylko je obudować i biorę się za głowę (dosłownie i w przenośni)

 

 

005_poczatek nozek.jpg

 

 

i jeszcze z innego miejsca:

 

 

006_poczatek nozek_inny.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek spoko [hmmm] ogółem nie ma sie do czego przyczepić[lol2]

 

żartowałem tylko

 

trochę ciężkięj pracy, przelanego potu, przesiedzianych nocek itp...

i napewno będzie śietny ROBAL

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... dziś nic nie zrobiłem a inni widzę już niemal pokończyli swoje pracki i ostatnie teksturki zarzucają... trzeba będzie się zmobilizować i skończyć tego robala bo to w końcu nie dużo roboty, ostatecznie to tylko model.

 

mam nadzieję, jeżeli dotrwam tak daleko, że jak skończę model dostanę jakieś wsparcie odnośnie tekstur :| bo nie mam pojęcia nawet jak coś ciekawego stworzyć w ps\'ie...

 

 

PS:

Tomek: podkreśliłem, że to tylko zarys przyszłych odnóży a nie ich końcowy widok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności