Skocz do zawartości

Mała propozycja do forum...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam!!!

 

Na pewno dalo by sie zrobic jakies obrazki np. boxmodeling to jakis szescian . Ale po co to przez to bym był bezrobotny bo w niczym nie jestem dobry ;)

 

Ale pomysł mi sie podoba . Ale nie odrazy zmieniac caly wyglad . Chodzilo by mi bardziej o wiesz w osobistym panelu takie obrazeczki male cos podobnego do emotikonek tylko ze kwadratowe i by przedstawiale dana dziedzine w ktorej daba osoba czyje sie dobrze . To by bylo ql :)

 

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz w zasadzie tez mogloby byc ale to by byla bardzo obiektywna ocena wlasnych mozliwosci na ktorej ktos musi polegac a jak obejrzy posty i zobaczy kto gdzie i na jaki temat wystawil post i co wazniejsze czy jest to tresciwe, to zorientuje sie kto w czym jest dobry a ocena bedzie zalezala od niego bo bedzie wiedzial na jaki poziom pomocy moze liczyc ... i uniknelo by sie sytuacji np takiej ze gostek luknie se na emotikona i zobaczy \"o to jest master\" zapoda do niego jakiegos emila i co w odpowiedzi dostanie \"no wiesz slyszalem cos o tym ale...\" a gostek mialbyc przeciez masterem :D czy sie ze mna zgodzisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

 

Ja bym polegal na podobnie do emotiokonach to jest chyba moim zdaniem dobry system . A czy na przyklad nie czyjesz tego ze jestes dobry w box modelingu a kiepski w nurbsach badz pachach ?? Przeciez tu nie chodzi o ocene ze jestes masterem chodzi mi bardziej ocos takiego zeby bylo wiadomo kto w czym uwaza ze jest dobry a nie odrazu master czy god :) Takie male emoty pozostawiane w postach byly bo ql ale mozna by je bylo zmieniac tylko i wylacznie w osobistym panelu a nie przy oddawaniu kazdego posta uwazam ze jestem juz lepszy w czym innym a post wczesniej bylem dobry w czym innym .

 

Nie twierdze tez ze mialo by to wygladac tak ze ten kto ma naprzyklad ikonke z boxmodelingiem to nie moze odpowiadac na inne posty alez moze oczywiscie przeciez to jest forum i przeciez wiadomo ze ludzie nie tylko robia wszystko w jednej dziedzinie np. jak nie bedzie mial ikonki ze jest dobry w pachach a akurat bedzie znal odpowiedz na te pytanie to moze odpowiedziec w zadnym wypadku nie chcem doprowadzic do tego ze by te ikonki decydowaly na co moge odpowiadac a na co nie

 

Albo niech zostanie tak jak jest :)

 

i to by bylo na tyle ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

 

Teraz to juz cie calkiem nie rozumiem przeciez to jest bez sensu i tak bys musial klikac np. na kolesia imie i czytac gdzie dal odpowiedz . Nic nie zyskujesz na czasie !!! A jak jak bys chcial np. skontaktwac sie z kims kto sie zna na rzeczy to widzisz emota ze kolo jest dobry w pachach i do niego gadasz przez u2u ;) albo wysylasz maila jak sie wstydzisz zapytac na forum;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem o co Ci chodzi. Jak chcesz zobaczyc te posty to klikasz na \"profile\" (taki przycisk co jest pod kazdym postem). Dalej pod tabelka ktora zobaczysz jest taki napis: Search for all posts by this user. Klikasz na Search i masz wszystkie posty danego uzytkownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to Cie kompletnie nie rozumiem. Jak jest to nie ma sensu spekulowac \"czy by to pomoglo...\" bo jest i koniec. A i tak z tego chyba nikt nie korzysta (co widac po postach w tym temacie). Piszesz posta, jak ktos sie zna na tym to odpowie jak nie to nie. Przecierz nie bedziesz pisal postow typu Do tego i tego, bo chcesz sie zapytac o to i o to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze faktyczne mnie nie rozumiesz ... a nie ma czegos takiego

bo nie chodzi mi o wlasne podglad wlasnych subskrypcji tylko podglad czyichs. przeciez wlasne to chyba znam na pamiec ...skoro je pisalem.

 

a dlaczego nikt nie zagalada do swojej subskrypcji bo tak jak mowilem kazdy mniejwiecej wie co i gdzie pisal w forum i przypomnienia raczej nie potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz po dluzszym zastanoieniu na upartego mozna to zrobic przez szukaj w liscie uzytkownikow ale to jeszcze nie to bo ani ta lista ani nasze subsktypcje nie wyswietlaja tylko postow tego urzytkownika ale odwojuja sie do stron na forum ... a i tak trzeba latac po calym forum.

(to jest czesciowe przyznanie sie do braku racji:( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmy np. pod uwage Klicka, ma on 202 posty na koncie. Wiec jesli ma to byc tak jak mowisz (chyba dobrze Cie zrozumialem) taka lista bylaby baaaaaaaardzo dluga. Teraz sa tylko tematy i jest tego mniej, wiec w/g mnie tak jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja was nie rozumiem. Wydawało mi się, żę chodzi o to, że jak widzę w jakimś temacie gościa, który mnie zainteresował to wciskam profil potem wyszukaj wszystkie listy i mam komplet listów wysłanych przez danego gościa. I chyba o to chodziło. Toć to przecież działa.

Ja to jakiś nie bardzo jestem:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności