Skocz do zawartości

SCENA 3D: lobby z matrixa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Niestety musze ca│oŠ odstawiŠ na jaki czas , poniewa┐ rozpocz▒│em prace nad czym wa┐niejszym ( mo┐e wrzuce to na forum :) )

Co do kamery to postaram sie jako j▒ zmodyfikowaŠ.

Na koniec jeszcze g│ˇwny masakrator :cool: ... , ktˇry jak widaŠ nie jest sko˝czony. Kiedy zarzuce wszystko na WIPa i mo┐e wtedy doko˝cze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie się zapowiada :) tylko że w ogóle mi się nie podoba textura filarów :| o ile pamiętam to na filmie na filarach znajdowały się płytki (widać to zwłaszcza po tym, jak Neo i Trinity wsiadają po rzeźni do windy, jest wtedy ujęcie na cały burdel jaki zostawili i odpadająca z filaru płyta :)) a u ciebie wyglądają jakoś tak sztucznie, nie przekonują mnie :P mam nadzieję, że to poprawisz :) trzymaj się [piwo]

P.S. ten twój Neo to nawet podobny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o storyboardy, scenopisy itd. to na razie ich nie mam. Jak przejdę do robienia właściwej części filmiku to na pewno je obmyśle . Nie chce odtwarzać dokładnie scenki z Matrixa , chciałbym coś tam jeszcze wprowadzić ciekawego ;) . Więc czekam na odjazdowe pomysły .

[killer][killer][killer]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE JAJA!!!

Ostatnio zacząłem robić to samo, co Ty, ale chyba zarzucę swój projekt, bo robiłem z głowy i jak zobaczyłem Twoje wnętrza to już mi się odechciało. Życzę więc powodzenia. Aha i sorry ale dla potwierdzenia swoich słów wrzucam to, co do tej pory zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Loozack

to ostatnie bardzo mi się podoba :) wygląda bardzo realistycznie, zwłaszcza to światło w oknach, pozdrawiam [piwo]

 

:) dokladnie :)

tylko czy za tym oknem nic przypadkiem nie ma byc widoczne ? (nie pamietam juz jak to w filmie bylo). ale ogolnie bardzo ladnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenka już wyglada nieźle... tylko materiały wciąż kuleją. najbardziej boli ich sterylność. Kanał reflection zupełnie pusty... odbicia w każdym miejscu perfecto gładkie... tak jakby te ściany, podłoga nawet palcem nie została dotknięta... jak starczy Ci zapału to popracuj nad tym please... wystarczy że zmiksujesz bumpa, diff i noisa i wrzucisz do reflect... będzie na pewno dużo lepiej... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że mam zapał :). Jedyne czego teraz brakuje to czasu . Po pierwsze szkoła, a po drugie, jak już wcześnij pisałem , pracuje nad czymś ważniejszym , więc matrix musi poczekać conajmniej do lata:). To co jest jeszcze nie zaspokaja moich ambicji :) i napewno nad tym popracuje.

 

Dzięki za komentarze i motywowanie do działania :D [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się zbierzcie w kilku i razem zabierzcie się za tą animkę:D Narazie ql to wnętrze. Przypomniało mi się jak byłem w kinie:)

...Milion szpilek nawet słonia zakłuje...

 

Mao Tse Tung

To tak przeczytałem gdzies kiedyś:D

 

Pozdro[piwo] i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności