Skocz do zawartości

Owady: Black Widow Nest


Jiggle3d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to bedzie moja pierwsza praca w bitwie 3d i jednoczesnie nauka 2 juz programu: Maya.

Całość bedzie przedstawiać duże ganiazdo czarnych wdów(kilkadziesiat) do których pechowym przypadkiem wpadła ofiara, najprawdopodobniej 5 letnie dziecko. Wiem ze to brzmi dość makabrycznie, ale pomysl jest dosc ekspresywny, wiec...

 

Ok, tak wygląda 1 osobnik:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Black Widow Spider

Araneae: Theridiidae, Latrodectus mactans

 

 

SIZE: About 1 1/2 inches (38mm) long, 1/4 inch (6.4mm) in diameter

 

COLOR: Usually shiny black

 

DESCRIPTION: The female is usually black with a red spot or hourglass- shaped mark on its round abdomen. The male usually has light streaks on its abdomen.

 

HABITAT: Black widow spiders are common around wood piles, and are frequently encountered when homeowners carry firewood into the house. Also found under eaves, in boxes, outdoor toilets, meter boxes, and other unbothered places.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez połtora dnia nie mogłem zalogować sie na stronie max3d, mam nadzieje ze nie bede mial takich problemów na podsumowaniu.

Tak wygląda wczesny model, wiele sie zmieni, mozliwe ze podziele go na mniejsze kawałki.

Po meshsmoothcie:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki kilka wag

-owady mja budowe badlubkowatą- skladaja sie z elementów , jakby oddzielnych, przec co nie mozna calego z jednego boxa zrobić. dlatego niwch nogi będa z innego boxa, czy jak ytam modeluesz.

- ta linia na odwloku to chyba wiesz ze do poprawy

- jakos korpu wydaje się malo uksztaltowany, a moze to przez brak nóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności