Skocz do zawartości

koło 2005 - konkurs


m.arc.in

Rekomendowane odpowiedzi

dostałem pare dni temu zaproszenie na wystawę prac i ogłoszenie wyników.

wybieracie się ci którzy braliscie udział?? jest sens jechać 580 kilometrów żeby zobaczyć 211 prac konkursowych... ech szkaoda że na wygrana nie ma szans przydało by sie trzecie auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

... nie ma sensu , bo i tak wiadomo kto wygra ;)...

 

a serio to przyjazd do warszawy ma sens w wypadku kiedy na kilka dni przed imprezą dostaniesz telefoniczne zaproszenie ...

 

p.s. wrzucałeś swoją pracę konkursową na forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjazd ma sens bo konkurs z roku na rok prezentuje co raz wyższy poziom a prace konkursowe można zobaczyć tylko na żywo na tej wystawie lub objazdowej po wybranych wydziałach architektury w Polsce. Warto bo publikacji ciekawych projektów wnętrz w necie, czy literaturze jest mało.

 

No i jeżeli dla Was w konkursie liczy się tylko wartość materialna nagrody to macie niewłaściwe podejscie do tej imprezy. Najważniejsza jest rywalizacja, trening i jego efekty w postaci dobrych konceptów. To jest największa nagroda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjazd ma sens bo konkurs z roku na rok prezentuje co raz wyższy poziom a prace konkursowe można zobaczyć tylko na żywo na tej wystawie lub objazdowej po wybranych wydziałach architektury w Polsce. Warto bo publikacji ciekawych projektów wnętrz w necie, czy literaturze jest mało.

 

No i jeżeli dla Was w konkursie liczy się tylko wartość materialna nagrody to macie niewłaściwe podejscie do tej imprezy. Najważniejsza jest rywalizacja, trening i jego efekty w postaci dobrych konceptów. To jest największa nagroda :D

 

 

heh, chyba mnie sans nie zrozumiałeś ... ;) albo to ja nie wyraziłem sie zbyt jasno... oczywiście, że masz racje... mnie też największą frajde sprawia rywalizacja... i im lepsza konkurencja tym cikawiej...

 

na objazdowej wystawie prezentowane są jednie nagrodzone prace, więc tym bardziej warto odwiedzić warszawę ...

 

nie zmienia to jednak faktu , że gdy ktoś pracuje , bądź się uczy a na dodatek ma do przejechania całą polskę to już nie tak łatwo się wybrać na taką wystawę...

 

sam mam ten problem i nie wiem czy uda mi sie wyrwać ... no ale miejmy nadzieję do zobaczenia za kilka dni... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, prace bardzo ciekawe...

dwie pierwsze niestety odpadły w przedbiegach ze względu na użycie ceramiki własnego projektu (czyli innej niż koło, keramag, koralle...)

 

btw. namawiam rafa żeby wrzucił swoją truskawe na forum ;) ... może wtedy zobaczycie troche więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej..

thx dla SansSerifa za komentarz, podsyłam troche lepsze mapki do oblookania,

nie wiem do tej pory czy zdyskwalifikowali nas za niespełnienie war konkursu czy

poprostu nie podobał się jurom z koła pomysł "relaksu" na truskawkowo :)

Pozdrowienia dla Kari, praca z Tobą to czysta przyjemność... ;)

ma+, niezłe wizy zrobiłeś dla d....

 

1-truskawa.jpg

2-truskawa.jpg

3-truskawa.jpg

 

4-truskawa.jpg

 

 

 

6-truskawa.jpg

7-truskawa.jpg5-truskawa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności