Skocz do zawartości

Maszyny bojowe / Moment krytyczny "Cybertaur"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum i w bitwie.

 

Jest już trochę późno, ale będę się starał skończyć pracę.

Chciałbym z góry zaznaczyć, że jestem już w dalszej fazie tworzenia, ale ponieważ nie ma to jak nutka niepewności, postanowiłem zrobić więc trochę spóźniony "step by step".

Pracę tworzę w Painterze, jednak cała dalsza obróbka będzie już przeprowadzana w Photoshopie (kolory, kontrast, itd).

 

Scenariusz wyobrażałem sobie w ten sposób:

 

Tajny rządowy projekt o nazwie "Cybertaurus" miał zostać poddany eksterminacji ze względów bezpieczeństwa, okazało się bowiem, że projekt wojskowy stał się istotą świadomą. "Cyberbyk" zdołał już zdruzgotać część wojskowych budynków w czasie próby ucieczki, lecz niestety został pojmany i uwięziony w dosyć prymitywny. jak na wojskowe metody sposób, na terenie bazy 51. Projekt po przebadaniu jego układów, miał zostać zdemontowany.

Niefortunnie jednak, na skutek jednej z typowych wojskowych awarii ( czy jakiegoś kataklizmu ) kolejna ucieczka Cybertaurusa mogła mieć szansę powodzenia.

Nie jest to jednak koniec przeciwności losu. "Cybertaur" będzie uwięziony na dosyć kruchej jak dla jego masy powierzchni, która pod wpływem ciężaru i wcześniejszych prób ucieczki zaczyna się kruszyć.

 

No i to tyle :) resztę dopowie wyobraźnia.

 

bull_finito2.jpg

 

Pierwej pikczer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

zeroclool-wolomin -> przykro mi ale Twoja praca, nawet skończona, nie będzie brana pod uwagę w procesie nominacji.

Oto co mówi o tym regulamin:

"Do konkursu może przystąpić każdy. Zgłoszenie może nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem procesu nominacji."

 

Nominacje odbędą się już w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności