Skocz do zawartości

Export modeli


eco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - jestem poczatkujacy jezeli chodzi o Rhino, dlatego tez mam nadzieje ze dzial ten nie jest martwy i w razie czego mozna liczyc na Wasza pomoc :). Mam jak na razie pytanko o export modeli - chodzi mi o export do 3dmaxa- a dokladniej chcialbym wiedziec jak to najlepiej robic, w jakiej postaci eksportowac model by go nie popsuc- jak Wy to robicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

o widzicie :) - mam wer. 3.0- juz sie bawilem w export ale niekoniecznie bylem zadowolony z efektow-dlatego bylem ciekawy- aktualnie skupilem sie na samym rhino i poznaje techniki modelowania- korzystajac z okazji, nie chcac zaczynac nowego watku, chce zapytac o pewna rzecz. Wlasnie jade lekcyjki z Manuala i mam cwiczonko na robienie krzywych o roznym "stopniu ciaglosci"- do pomocy przy cwiczeniu korzysta sie z pomocy Object Snap ( between i along) i trzeba zrobic sobie aliasy do tych komend. Zrobilem je ale nie dzialaja i nei wiem dlaczego (sadze ze wszystko przy robieniu aliasow dobrze wpisalem-za malo tego zeby sie pomylic ;) ) - przydalaby mi sie rada co z tym fantem zrobic :) DZIEKI Z GORY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak -to jest pdf'ik Rhino Level 2 Trening Manual - dzial 4- cwiczenie 7 "Tangent Continuity"

 

aliasy: Between i Along - pierwszy dziala jak go uzywam wybierajac z menu glownego, natomiast Along nie dziala nawet w tym wypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh pewnie bede musial sobie upgrade'owac rhino :) -naprawde spoko program- szkoda ze tak pozno sie za niego zabralem- no i fajnie ze sporo osob w nim cos dziala i mozna zapytac co i jak :) mam nadzieje ze wszystko bedzie dzialac jak powinno choc zawsze mozn dac sobie rade polsrodkami lub "na okolo" ale to wydluza nieco cala zabawe ;/ ...jak bede "na chodzie" to w razie co postaram sie po ludzku cos naskrobac :) DZIEKI ZA POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam alongline i between dziala ale dool to ja niemam pojecia co to jest a i jeszcze jedno anie jedno ani tez drugiego nie potrafie obslugiwac i ni cholery niewiem do czego one sluza jakie snapy :) sprawdz w toolbarze object snap masz wszystkie choc w lini komend niema tez niewiem czemu czyli pozostaje kozystanie z toolbara choc dalej niewime poco tobie takie snapy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy bo chcialem sie nauczyc :) - a ogolnie to pomagaja przy tworzeniu powierzchni G1 i G2 -wedlog instrukcji ofkoz :) mozliwe ze zadko sie z tego korzysta, lub nie zwraca sie na to uwagi...na razie ja tez dalem sobie z tym spokoj- moze ozniej upgrade'a zrobie jakiego to sprawdze te opcje jeszcze raz - i tak jeszcze mam sie czego uczyc :) DZIEKI ZA POMOC - przynajmiej wiem ze moge liczyc na pomoc przy okazji kolejnych problemow :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności