Skocz do zawartości

kopia partycji (z win xp)


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam takie pytanie - swieży format miałem i nowego windowsika :] i chciałbym zrobic jakis obraz partycji systemowej co by potem szybko odzyskac gotową partycje z tego obrazu za pomoca jakiegos softu uruchamianego pod dosem czy cos - cos jak norton ghost tylko zeby było jakies demko tego ? znacie jakies takie softy - i drugie pytanie czy jak będe przywracał dajmy na to partycje C to wiem ze pójdzie ona sie grzac tzn dane na niej zgromadzone ale inne partycje takie jak D itd zostaja bez zmian prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Acronis działa tak że do backupu systemu nie musisz mieć go wcale zianstalowanego na dysku bo startuje z bootowalnego cd (tzn muszisz go najpierw zainstalować by zrobic sobie cd ale później można go odisntalować).

 

Tworzenie backupu systemu i jego odtwarzanie przebiega w jakimś acronisdos i niestety (chyba(mi sie nigdy nie udało)) tryb ten nie umozliwia bezpośredniego zapisu na cd czy dvd więc trzeba mieć dwa dyski/partycje.

 

Acronis umozliwia kopiowanie partycji systemowych i ich zmiejszanie lub powiększanie. Świetna sprawa, zapomniałem juz jak sie instaluje windę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności