Skocz do zawartości

Obiekty low-poly do gry ...


Krotki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Sa wakacje mamy duzo wolnego czasu (przynajmniej niektorzy :P) no i postanowilem napisac gierke ... caly engine graficzny bedzie w OpenGL i wszystkie klasy itd mam juz gotowe, tez juz skonczylem sound engine i file handling, ale - no wlanie ale - nie mam zadnych obiektow 3d. Probowalem sobie sam zrobic to i owo w 3ds max ale to nie takie proste dla kogos kto nie ma zupelnie wiedzy na ten temat, a czas na nauke 3ds wole przeznaczyc na programowanie, czyli zakonczylo sie to zupelnym fiaskiem ...

 

I teraz - czy ktos ma moze ochote porobic troche obiektow do gierki ? Interesuja mnie futurystyczne i udziwnione samochody, bronie do tych samochodow tzn jakies miny, miniguny, itd, przydaly by sie jeszcze obiekty takie jak drewniane skrzynki czy drogowe pachołki ...

 

hehe pewnie mnie zbesztacie - ale coz - przyszlosc projektu zalezy od was :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej

 

Jestem zwolenikiem Delphiego, a kozystam z darmowego komponentu GLScene i z portowanej z C++ wersji ODE (Open Dynamics Engine). Narazie zadnych screenow nie mam bo i tak by nic nie było widac :(

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

W zwiazku tym ze jednak grafika jest niezbedna a widze ze nikomu sie nie chce nic robic (to nawet jest chyba zrozumiale) postanowilem jednak sie nauczyc 3ds max i oto pierwsze rezultaty ...

Mam problem jednak z nakladaniem textur. Znacie jakies turtoriale do UVW Mapingu i innych technik teksturowania ?

 

Pozro ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności