Skocz do zawartości

Owady: Solenopsis geminata (mrówka)


KoMic

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec...

Pierwszy raz biore udzial w takiej imprezie, moje umiejetnosci sa średnie jak na hobbyste, ale... do odważnych świat nalezy...

postanowilem sie zajac popularna i jakze lubiana Mrówka a konkretnie (tak jak w temacie), jest to owad australijski i wydaje mi sie ze sporo znalazlem zdiec na ten temat. Z poczatku zamazyla m sie Dorylus titanium krwiozercza mrówka wschodnio afrykanska, ale brak wystarczajacych materialow zniechecil mnie do niej...

 

A wiec panowie let\'s fight

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wszystko robie spline-ami poniewaz w nich czuje sie najlepiej. Sa oczywiscie problemy z surface bo nigty max nie generuje powiezchni jakiej potrzeba, ale jakos mi idzie przynajmniej tak mi sie wydaje....

nastepna aktualizacja za 4 dni...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to raczej wygląda na Beziera i NURBS\'a ale może to w 3dsmax się inaczej nazywa, hmm...

 

fakt, jeśli to NURBS tworzony za pomocą krzywych Bezier\'a to rzeczywiście czasem jest nieobliczalny - powodzenia, jak ci się to uda [spox]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK jestem zpowrotem i odrazu biore sie do roboty:), to jest spline ale ksztalty sa modelowane za pomoca Beziera, przynajmniej tak mi sie wydaje, ciezko to opanowac ale moim zdaniem metoda duzo prostrza od wytlaczania... A wiec...

 

To bedzie dluga noc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności