Skocz do zawartości

Owady : Rhagium mordax Deg


comix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Postaram sie zrobić \'Rębacza szarego\' na ile uda mi sie zrealizować moje zamierzenia [wyobrażenia] to sie okaże...

Mam nadzieje że pomożecie potrzebującemu [co?]

dzięki :)

 

pozdroo [piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe wiem że znajome :D bo ja wcześniej robiłem tego owada ale sie wycofałem :( załamałem sie gdy po 7h pracy nic nie miałem [zrobiłem] :( ale cos sie we mnie ruszyło i zaczynam od początku :D

pierwszy render... to co zrobiłem wczoraj... :)

...jak u was z czasem?! brak mi go... ojj brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde normalnie to ja tu cos napisze buahahaha :D

 

Siemanko czlowiek , fajnie ze pracujesz i dajesz cos z siebei milo widziec twoje prace ponownie ,

 

NO to bierzemy sie za dzielo co do tematu superr orginalny i woglle co do pracy nie widze zastrzezen , mógbys pokazac siatke i z róznych stron tego owada od dolu, od gury , z poku i z perspektywy :D

 

NO wtedy daj tez inne tlo bo owad jest szary no i tlo czarne , nic nie widac wyraznie :D

 

Powodzenia stary [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmiejszyl ten lisc troche chyba ze masz zajebista texture do tego i bedzie swietnie wygladac. Bo tak jak patrzec na ostatni skrin to troche on duzy i jakis taki dziwny ale nie czepiam sie i czekam na effekty

[yes]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by bor

nikt nic nie pisze bo wszystko jest w porzadku a tu sa sami tacy co to patrza zeby sie do czegos tylko przyczepic i skrytykowac... ;););)

sam bym tak chcial [piwo][piwo][piwo]

 

No nie wiem czy jest tak w porządku!

 

pozdro

KAIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje sie bo ostatnio jeden z forumowiczów mnie wyzywał że tylko krytykuje.:D

 

1. Albo to wina widoku albo tam coś jest nie tak[co?]

 

2. Oko powinno buć bardziej wypukłe (chodzi o to że bardziej kuliste, zaokraglone). Spójrz na zdjecie na początku watka.

3,4. Te miejsca wyglądają dziwnie choć to może byc wina tego że mesh smooth jest za mały na tych renderach.

 

Mogę sie mylic co do tych błędów!

 

pozdro i powodzenia w dalszej pracy

KAIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

jezeli dobrze mówisz to w czym problem...?! Dzięki za uwagi... masz racje co do oka i reszty :) postaram sie poprawić :)

 

i nie przejmuj sie to co inni gadają... to jest forum i każdy może wyrażać swoje poglądy nie zależnie od tego czy to komus sie podoba czy też nie ;]

 

btw: jak coś jeszcze dopatrzysz [błędy] wal śmiało :D

 

pozdroo [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracka nawet nawet podoba mi sie pomysl i wykonanie , ale trzeba jeszcze troche popracowac nad detalami , najgorsza chyba strona jest oswietlenie , pamietaj o tym ze cienie odgrywaja duza role w calym modelu nawet podczas probnych renderingow ... Pozdrawaim i do zobaczenia ... na forum :):cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od główki. Spójrz od góry, powinna mieć kształt kropelki spadającej w stronę tułowia (u ciebie jest prostokątna). Teraz przyjrzyj się oczom. Ten robaczek ma śliszne eliptyczne... Prawie okrągłe, i daleko odchodzące od główki. U ciebie są nie dość że kanciaste, to jeszcze jakby w oczodołach. Ten robaczek w ogóle ma bardzo wdzięczną w tworzeniu główkę. Spójrz na to wgłębienie (niszę) przechodzącą przez całą głowę z boku. Cały pyszczek jest jakby wcięty... Mmmm kupa smaczków. Musisz się bardziej postarać! Na razie nie będę ci tu pisać wypracowań więc na razie po za tym, skróć nóżki (poza tylnimi), korpusik wzbogacić o wypustki u góry (te półokrągłe) no i miejsca skąd wychodzą nóżki mnie nie przekonują. Na razie tyle. Miłej pracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Popraw to oko bo jak nie wiem co ... weź je jakos umieść a nie wygląda jak jakas wypustka,..:D

2. te czułki bliżej oka i to znacznie

3. wez to jakos zrób jakby wygladało że to jakaś cześć wychodzi spod skórt a nie zwykła faudka...

4. ...:D:)

 

pozdro

KAIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ach Twoje błagania \"słodkie\" doczekały spełnienia... co do pracki to wiesz, że sporo jej brakuje. Nadal wygląda dość karykaturalnie, szczególnie w części odwłoka, ach o odnóżach nie wspominając, przednie są wręcz tragiczne- mam nadzieję, że szybko się nimi zajmiesz i co najważniejsze nie z takim efektem jak wczoraj...

Życzę pracy... i jeszcze raz pracy a nie \"pracy\"....

Owocnej... Pozdrawiam mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać że rozpatrując tę pracę w kategoriach fotorealizmu za daleko się nie dojdzie... Bryła robaczka nie budzi zaufania... Zaufania w znaczeniu bycia przekonywującą. Zabrałeś się już za detale, ale właśnie ogół mocno kuleje... Proporcje i rozkład siatki są do poprawy, ale naprawdę warto się nad tym powysilać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności