Skocz do zawartości

Owady: Chrzaszcz


Pigmej

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc! Postanowilem zrobic chrzaszcza, a dokladnie zuczka gnojniczka. Jest to moja pierwsz bitwa i wlasciwie jestem bardzo zolty zoltodziob - chcialbym tylko ukonczyc projekt i juz uznam to za sukces. Zycze powodzenia wszystkim. [heej]

 

 

zapomnialem dodac: wzoruje sie na rysunku zuka i wysuszonym okazie, co go kiedys znad morza przywiozlem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nad otoczeniem sie jeszcze nie zastanawialem, chcialbym - o uda mi sie to zrealizowac, pokazac go w locie - chyba wiekszosc (nie przegladalem forum dokladnie) zukow, chrzaczy, chrabaszczy bedzie pokazana z zaslonientymi skrzydlami- tylko pancerz, zobaczymy. moze gdzies tam znajdzie sie jakas kupka... [lol2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra - udalo sie

mam nadzieje ze widzicie ten obrazek, no a jesli juz to mam pytanko: modelowalem brylke (symetryczna polowe) a pozniej potraktowalem to meshsmooth i tam na srodeczku (na linii symetrii) jest taka widoczna kreska - mozna sie tego pozbyc? [co?]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie zdaje (tak przygladjac sie z boku), ze bede muszal zmniejszyc tylna czesc pancerza.

 

A tu kontynuacja glowy, ten mniejszcze kleszcze i pysk to sobie troszke wymyslilem, bo nie moge dostrzec na tym moim ususzonym modelu tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: na ostatnim zamieszczonym rysunku widac na pancerzu takie dziury, choc model ich nie posiada, jesli troszke pomanewruje perspektywa to znikaja one, z czym to jest zwiazane? Mozna sie tego pozbyc?

 

Dobra ide balowac, wczoraj spadla mi na leb 50-kgramowa sztanga [urwanie glowy], a dzis zlapalem gume na rowerze (zdala od domu), ide sie... [winko]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, trza isc [ziewa].

 

Prosze wszystkich odwiedzajacych o komentarze i rady, a juz naprawde byloby swietnie gdyby ktos zechcial odpowiedziec na moje problemy/pytania.

 

PS Jak zrobic render aby widoczna byla siatka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności