Skocz do zawartości

biuro w 2 dni...


Rekomendowane odpowiedzi

wiec tak, mialem 2 dni na calosc- model z rzutu + render, renderowalem na: athlonie 900 geforce2- wiec radiocuda+miekkie cienie moglem zapomniec...

sa bledy, tekstury zmapowane gdzieniegdzie zle itd...

dodatkowo tylko 1 swiatlo robi raytrace itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

faktycznie troszke sztucznosci tu czuc... :cool:

no ale w koncu napiete terminy... mnie to najbardziej wkurza w pracy. czlowiek chcialby sie czasem wyrzyc i zrobic cos fajnego a tu mu mowia ze ma 2 dni na wszystko...

[kłótnia][kłótnia][kłótnia]

cos mi sie nie zgadza widok za oknem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co mnie najbardzieh drażni na ty to fakt że już na pierwszy rzut oka widzać co było 2d bo jako dobcia są zwykłe odwrócone te same obrazy... (o może tak od razu to tego nie wodać ale jak się wie czego szukać...) poza tym i tak nic lepszego bym nie zrobił jedyne co mógłbym poprawić w tym to odbicia i tez trzeba by sie tym zając w 2d... (choć tez nie bardzo wiem jak to wstawic potem bo w maxie siedzę dopieor kilka miesięcy z bardzo duzymi przerwami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za slowa otuchy mi sie podoba sredni, troche rzeczy jest zle- na szczescie nikt bledow modelu i tekstury nie wytknal...to za oknem to niestety nie moj pomysl, ja to robilem inaczej, duzo delikatniej. Scena stoi na 2 swiatlach z cieniami z czego jeden raytrace i tak wybiurczy bo by wiecej nie udzwignal moj komp:( Tak ludzie sztuczne sa ale takie chcieli a nie bylo czasu inaczej niz na hama w photoshopie. Ludzi wzialem z dawnych czasow chyba poskanowani z gazet- kumpel w tym celu zamawia darmowe miesieczniki z moda:)

no nic nastepna kasa idzie chyba na zakup pamieci i karty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności