Skocz do zawartości

Owady:SZerSZeń


Rincewind

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jestem pierwszy raz na forum i pierwszy raz w bitwie, więc moje posty mogą być jeszcze dość siermiężne.

 

No do dzieła. Spróbuję zrobić SZERSZENIA.

Nie jest to może orginalny pomysł, ale zobaczę swoją walkę w porównaniu z innymi. Będę się starał trzymać \"rzeczywistości\". Już mam odlot.

No dobra, bo mi się gadka nie klei. Załączam fotkę, a w najbliższym czasie pokażę rysunku referencyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

WROOCIŁEM !!!

 

Wczoraj odzyskałem dane i troszeczkę jeszcze popracowałem.

 

Jeszcze będę musiał na głową popracować, szczególnie nad oczami bo resztę trzeba będzie poprostu dorobić, jednakże manicure dokładny będzie jak już zrobię cały model.

 

Proszę obejrzyjcie sobie i SAMI oceńcie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba odpadam z bitwy.

 

Zostało mi tylko kilka płytek drukowanych itp. Komputerek tak mi się zje(psuł), że nik nie wie o co chodzi.[killer]

 

Jak coś naprawię to jeszcze dorzucę ale już nie mam wiele nadzieji.

 

Może lepiej będzie w następnej BITWIE.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za posty.

 

Barył: Najwyżej będziesz mi kibicował na WIPie albo w ARCHWUM. Póki co pozdrowienia i będę śledził twoją BITWE

I nie opowiadaj pierdół, modelowanie moim zdaniem idzie Ci na wysokim poziomie, no a mapping, potrenujesz to Ci Garb WYROŚNIE[lol2]

 

Proto: Walcz do samego końca, moim zdaniem i tak powinieneś się cieszyć bo twój MATRIX nie musiał się jeszcze przymusowo reaktywować.

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności