Skocz do zawartości

Owady: Orchestra of insects (New)


Elrond

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Postanowiłem dołączyć się do bitwy i będzie to jednocześnie moja pierwsza bitwa.

Co do maxa to dopiero moje początki więc proszę o wyrozumiałość.

Temat bitwy postanowiłem potraktować z lekkim przymrużeniem oka, będzie to orkiestra owadzia w trakcie koncertu.

Nie jest moim celem wymodelowanie super realnych owadów a raczej stworzyć luźną prackę z jajem.To tyle, zamieszczam

szkic myszką w Photoshopie aby nadać jakieś wyobrażenie.

Jako referencji używałem szkiców z książeczki Igora Sikiryckiego \"O komarze i orkiestrze)

Ps.W moim poprzednim temacie zaśmieciłem błędnymi postami więc założyłem nowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ciało dyrygenta jest chyba zbyt uproszczone. No ale może tak ma być.[co?] W każdym bądź razie główka bardzo mi sie podoba. Fajne proporcje, widoczne policzki itp. Czym robiłeś te włosy? Jakiś plug in?

 

EDIT: Właśnie zauważyłem, że chyba oczy są troszkę za szeroko. No ale u komarów to pewnie jest inaczej niż u ludzi. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie Elrond. Wzorujesz sie moze na czyms czy to twoje autorskie dzielo??

Bo jak dla mnie to wyglad postaci jest ludzaco podobny do ilustracji ksiazeczki dla dzieci Igora Sikiryckieog \"O Komarze i Orkiestrze\", jezeli to jest twoja inspiracja to moglbys o tym nadmienic, natomiast jezeli nie, to przepraszam, ale wtedy to by byl straaaaaaaaszny zbieg okolicznosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he rzeczywiście do szkicu brałem jako referencje niektóre obrazki z tej książeczki, ale to chyba nie jest zabronione? jeśli się mylę to piszczcie, zresztą do finalnej scenki jescze pewnie wiele pozmieniam.

 

Co do włosów to tradycyjnie shag ale są one oczywiście w fazie wstępnej :)

 

Już skończyłem komara i zacząłem sczjać system kości ( a to dla mnie nowość więc cierpliwości) jak już powyginam komara to coś wtedy wrzucę :D

 

Narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze nie zabronione, chodzi mi tlyko o wzmianke na temat inspiracji, wzorca jakkolwiek to nazwac, zeby bylo jasne ze sie na czyms wzorujesz, bo rownie dobrze mozna powiedziec ze to ja sam wymyslilem a to nie byloby fair w stosunku do czlowieka ktory to naprawde zrobil. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ,ciekawe potraktowanie tematu, gratsy za pomysl :) Co do modelingu to glowka jest super ale to cialo jakos mi nie podchodzi, nie wiem...mysle ze troche zbyt uproszczone, no chyba ze wzucisz na niego jakies ubranko jeszcze :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He :) pomysl fajny :) ale jezeli chodzi o trabke to zrobiles sygnalowke a takie nie graja w orkiestrach :) chyba ze jest to orkiestra ktora gra na polowaniach ;) i ustnik to oddzielna czesc trabki a nie jedna calosc :) Pozatym spoko loz :)

-pozdrawiam, Barył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności