Skocz do zawartości

OpenGL czy Direct3D once again???


Cpt.Obvious

Rekomendowane odpowiedzi

podobnie jak koledzy pobawilem sie w patchowanie sterow do GF2 i troszke namieszalem w biosie karty i dziala git[spox]z 166MHz taktowania do 195 bez problemow z zamontowanym wiatraczkiem praca wydajniejsza o jakies 10%[spox]malo ale zawsze cos.Mam jednak maly problem o ktory juz pytalem ale chyba nie tam gdzie trzeba:| Po zmianie GF2 na Quadro2 OpenGL dziala miodzio w wiewportach ale kiczowato przy renderingu z D3D jest na odwrot.Gadalem z paroma ludzmi z roznych srodowisk kompoterowych i wielu polecalo prace na D3D, w koncu juz sam nie wiem na czym pracowac, szczegulnie ze nie mam za wydajnej maszyny(raptem 900Mhz i troche sdr):( Moze jest ktos kto w tym b.dlugo siedzi i co nie co mi dopomorze.Pozdro z Gdynii:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nak to przy rendringu? przeciez ani open, ani diect nie mj nic do renderingu, chyba ze chodzi ci o tryb wyswietlania smooth+............. . to jest juz znany mankament ze opn chodzi lepiej przy wire, a direct przy smooth, sam siedze głównie n wire dlatego zawsze uzywam opena i do niego namawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem wcześniejsze posty i troszke czuje sie zaskoczony - u mnie przy smooth open gl chodzi totalnie szybciej

(mam zainstalowany max5 + update do 5,1 + serv pack do 5,1 + dx9 + patch dx 9 )

 

a sprzet to FG TI4200 128 ddr agpx8 + athlon 2000+ i 2x512 DDR 333 cl 2,5 Kingstone)

 

używam wiec wszędzie opena (v1.4)

 

 

wszystko na systemie 2k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności