Skocz do zawartości

Owady:Łowczak niebieskawy


Kub@

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, to moja pierwsza bitwa i choć nie liczę na żadne wyróżnienie czy coś, mam

zamiar nauczyć się czegoś nowego bo ostatnio w maxie rzadko siedzę.

A oto owad nad którym będę pracować:

 

under.jpg

 

side.jpg

 

top.jpg

 

lowczak.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Swietny model, ale wydaje mi sie ze trzeci (patrzac od tulowia) segment odnozy jest nieco zbyt splaszczony i zwezony przy zgieciu, takie odnioslem wrazenie po przegladnieciu referencji.

 

Zapowiada sie rewelacyjnie, Powodzenia !

 

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym czasie mały update - teksturki (jeszcze nie wpełni gotowe). Na początku owad miał być brązowy, ale szary bardziej przypadł mi do gustu. Owłosienie miałem zamiar zrobić shagiem, ale efekt był raczj mizerny i po dodaniu dof\'a włoski znikały więc trzeba je jeszcze dorobić.

 

nowy.jpg

 

nowy2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym sie wtracal w nieswoje sprawy ale czy ty pracujesz dnaimi i nocami bo widze z tego ze bardzo szybko ci to idzie az w szoku jestem jak to mozliwe hehehe

naorawde jestes albo taki dobry ale cholernie sie gdzies spieszysz i to w dodatku z bardzo dobrym efektem ( zawsze sie doszukuje gdzies niejasnosci ) hehehehe

 

Praca jest super projekt ci sie udal i model jest wspanialy nawet nie wiem co teraz ci pisac hehe bo jestem troche zszokowany tym wszytskim hehe :D

 

no chyba tylkop brawo i czekam na koncówke :D[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności