Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

on napisal debiut na forum;d a nie w 3d :D

pewnie to stary wyjadacz, tj moze nie taki stary bo cos mi ta texturka nie odpowiada dziwna jest troche, owszem jest cala metalowa, ale na calej broni jest to samo, szczerze mowiac przypomina mi to takie stare pistolety na kapiszony:D - byly z identycznego metalu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze blad natury logicznej?;d jak rozumiem jest to pistolet cos w stylu glocka 17 czyli taki polautomatycnzy, z magazynkiem w raczce (wiem to nie tak sie nazywa ale kazdy wie o co chodzi) i tam na tym magazynku jest tak jakby jakis uchwyt, takie oczko na pasek, jest ono zupelnie nie na miejscu ;D jak mozna przymocowac magazynek do paska?;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Dzięki za wszelkie uwagi .

Z tym spustem to pewnie chodzi teksturę na połączeniu kabłąka spustowego z rękojeścią (powinno byc niewidoczne przejście kolorów ).

Co do modelu to wykonałem go na podstawie zdjęć, i wszystko jest jak w oryginale (może poza kolorem).

Tak apropos ten pistolet to\" Tetetka\",

zaprojektowany przez Tokariewa w mieście Tuła w 1933r. ,produkowany w Polsce w latach 50-tych.Strzela nietypowymi pociskami 7.62mm,niesie na 800 metrów ,przebija większość kamizeleki ma potężnego kopa . A poza tym trzeba mieć duże łapki żeby z tego strzelać

Na spodzie magazynka rzeczywiście jest uchwyt, zresztą na dolnej części rękojeści też jest (przyznaje słabo go widać na mojej pracy)- ten zapewne służy do mocowania za pomocą taśmy ,czy łańcucha do paska ( co by nie zgubić ).

Teraz o teksturze.

Ponieważ założyłem sobie , że pistolet jest w wieku powiedzmy 50 lat ,więc jego powierzchnia powinna być nieco zużyta.

Tutaj mocno sugerowałem się zdjęciami różnych starych pistoletów i mój za bardzo od nich nie odbiega.Z waszych opinii wnioskuję ,że popełniłem jakiś błąd w ustawieniach materiału i nie wygląda on dość realistycznie.Postaram się to poprawić.

Właściwie to przy tej pracy po raz pierwszy używałem VRAY\'a i pewnie tu coś skaszaniłem.

 

Jeszcze raz dzięki za pomoc .

Pozdrawiam i narazie.

Wkrótce znowu coś zamieszczę.

 

PS: MAX-uję zaledwie od 4 lat więc chyba nie jestem jeszcze starym wyjadaczem.

Myślałem ,że jak dam tytuł TT to wszyscy będą wiedzieć o co chodzi .

[killer]:D:D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności