Skocz do zawartości

Owady: Ghost Mantis


Tesaurus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

co tu pisać tes jak zawsz prezentuje ten sam cholernie wysoki poziom. mozna tylko chwalić i uczyć się.

 

p.s. czy mi sie wydaje czy forum znowu zrobilo sie miedzynarodowe, juz kiedyś mieliśmy rozmowwki po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy modeling - świetny - co do damego wyglądu modelu mam wątpliwości co do łaczenia \"plecaka\" z odwłokiem . Oryginalny wybór - widzę że jesteś b. dobry w 3d wszyscy tu cię chwalą - ja też nie odstaje - - niestety nie widziałem wiecej twoich prac - można je gdzieś zobaczyć ?

 

PS: - może Ci się to przyda

 

 

POZDRAWIAM

i zapraszam do oglądnięcia tarantuli

phylokrania.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wam wszystkim za komentarze :)

Thx claud, as you said: ...Bet it will be modeled to perfection. So, i\'ll try.

 

Tomasz Kucharz:

 

Dzieki za obrazek, przyznam sie, ze wlasnie na tym sie bardzo wzoruje, podoba mi sie pozycja tego owada, jesta taka agresywna, gotowa do ataku.

Polaczenie odwloka oczywiscie poprawie, poniewaz tamto miejsce jeszcze nie jest dopracowane.

 

 

Co do prac, udalo mi sie znalezc to:

 

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=1437&page=1

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=3299&page=3

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=1550&page=2

 

Kain:

 

Oto siatki dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinni zakazac tym z dubaju dostepu do komputera, bo zawyrzaja poziom... :o:o:o

 

no panowie do roboty!!! (hehe, latwo mowic, ja tam nie robie owadow bo sie zniechecilem ogladajac takie pracki....)

 

[rotfl][rotfl][rotfl]

zycze wszystkim innym powodzenia w starciu z Tesaurusem... (przyda sie hehe....)

kurde pod wrazeniem jestem i czekam na texturki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady chlopaki :|. Moze brakuje jakichs drobnych wloskow i tym podobnych detali ?!

 

W tym tygodniu bede zajety przeprowadzka, wiec nastepny update dopiero po weekendzie. To bedzie reszta owada. Mam nadzieje, ze rowniez zdolam sie uporac z przygotowaniem uv.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem pamietam czas :D Rendering zrobiony w xsi 3.5 za pomoca MentalRay\'a. W scenie sa dwa swiatelka (jedno \'area\') + sam final gahtering. Rendering w 1024/768 trwal dosyc dlugo bo az 45 minut. Pentium IV 2,4 +1Gb Ram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Tesaurus

Nie przesadzaj KAIN, bo sie rozplyne [piwo]. Wczoraj zaczalem robic testowe tekstury i... i wszystkie detale sie zgubily :( Bede musial cos pokombinowac [hmmm]

 

Właśnie - problemy są wtym żeby zdecydować się albo na dokładny modelling albo dokładny texturing. Inaczej - strata czasu.

 

A co do pracy: - zgubiłem gdzieś głowę owada (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności