Skocz do zawartości

(architektura) audytorium wielofunkcyjne


KNYGHU

Rekomendowane odpowiedzi

wrzucam tu (w oczekiwaniu na konstruktywną krytykę) projekt studencki z

IV semestru. Projekt audytorium wielofunkcyjnego, nie bede teraz opisywał

całośći rozwiązan ale chetnie odpowiem na pytania ktore wynikną w trakcie

więc mamy jakistam widok

jakis przekrój

sytuację

szkice

rzut I kondygnacji

dorzucę drógą jak ktos chce

no i plansze w całosci

jest jeszcze dróga ale to są dwa rzuty.

projekt juz jest oceniony wiec wasza krytyka mnie już nie ruszy ale chetnie poczytam co macie do powiedzenia.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie widac materialow i przez to wyglada jak rozbudowany garaz z poprzedniej epoki(moze taka stylistyka z tym brakiem koloru, ale niestety na minus). za niskie w porownaniu do budynkow obok. szczegolnie takie wrazenie mam, patrzac na perspektywe.to chyba blad ustawienia kamery i zmontowania obrazka:) , bo na elewacjach wyglada lepiej (tam nie jest taki niski)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''w oczekiwaniu na konstruktywną krytykę'',''projekt juz jest oceniony wiec wasza krytyka mnie już nie ruszy ale chetnie poczytam co macie do powiedzenia''

wlasnei dlatego:)...

a uwagi byly juz wczesniej, ale sie powtorze troche- nie widac materialow i wszystko sie zlewa. skala budynku nie odpowiednia do otoczenia. rzuty i przekroje moga byc nawet swietne, ale liczy sie tez to co koresponduje z otoczeniem bo to widzi przechodzaca obok budynku osoba. to nie wyglada tu za dobrze(patrz-duza perspektywa). przynajmniej dla mnie...mozliwe ze to wina pokazania projektu, montazu itd......

no a plansza ogolnie ladna;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7gaga może faktycznie nie jest to dzialka, miejsce na tego typu budynek i tak staralem sie maksymalnie nawiązywac chociażby proporcją do otoczenia stworzyć jakis placyk wejściowy. Nie mogę na siłę podnosić budnku tylko dlatego że otaczająca zabudowa jest wyższa. I tak budynek jest już troche podciągnięty, żeby złapać jakieś kierunki i akcenty. Pewnie macie racje że mało tu widać

a perspektywa troche nie pokazuje mojego zamysłu.

ok to tyle dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tutaj wyglada dobrze i bryle widac..

Wiesz co KNYGHU, ja mysle tak:

Teraz to wyglada faktycznie lepiej. Dlaczego?

Bo uważam ze twój projekt by się dobrze sprawdzał w otwartym terenie, w otoczeniu zieleni itp. Mówie tu głównie o tym żelbecie. Spojrzałem na tą ściane którą wystawiłeś wzdłuż ulicy i pomyślałem: Getto. Serio zrob test (wklej twój obiekcik w photoshopie zamiast Stonehenge'a :))

Ja wiem że, przecietny polak jest zamknięty na nowoczesną architekture, ale ludzie mają już małą traume na punkcie szaro-burych budynków u nas. A szczególnie na tej biednej, szarej i (chyba) nie takiej ciekawej ulicy. Ale moze to tak wygląda tylko...

 

Poza tym myśle, że aż tak bardzo to Twój budynek sie nie "otwiera" na przechodnia. Nie sprawia wrazenia przyjaznego. Jest PRZYCIEZKI.

 

No ale plus za tą wode przed budynkiem - dopiero na ostatnim renderze zobaczyłem.

 

P.s pochwal się oceną :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności