Skocz do zawartości

Efekt maszyny do pisania


RavBio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem sie zapytać, w jaki sposów wyanimować text w taki sposób, żeby litery pojawiały się jedna po drugiej, sprawiając wrażenie, jak by były pisane na bierząco na klawiaturze albo maszynie do pisania. Męcze się już tydzień nad tym i nie doszedłem do zadowalających efektów, więc proszę was o pomoc. Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość Karawan

Rob to klatka po klatce, dodajac jedna litere np w w photoshopie, potem polacz to np w Animation Shop. A jak chcesz na jakims tle (np na filmie) to zrob tak samo ale np na niebieskim tle (R:0 G:0 B:255) i potem w premiere robisz compositing wykluczajac BLUE SCREEN - sszczegoy na mail w razie klopotow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna zrobic tak jak napisal Karawan, ale jak chcesz to zrobic w Maxie to bedziesz mial z tym troche zabawy.

 

Tworzysz caly text, przypisujesz mu Edit Mesh albo cos czym mozna odlaczyc litery (stworzyc je osobnymi obiektami) a pozniej klatka po klatce w \'properties\' obiektu animujesz Visibility.

 

Troche zabawy z tym jest, sam zdecyduj ktora technike wybierzesz...

 

Pozdrawiam

Gith

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze jusz to nie aktualne ale tak na przyszlosc ... wymodeluj litery wszystkie uluz je zgodnie tak jak maja byc (albo naloz na plan\'y i wysuwaj przed dany obiekt, wtedy daje to wrazenie jakby sie pojawialy (sam bym tak zrobil):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności