Skocz do zawartości

Jaki jest najlepszy program do animacji i grafiki 3D


Spukii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak jak xaev napisał, na forum jest tego od groma.

 

A tak ode mnie to ja poleciłbym Ci Maxa. Najwięcej osób znających się na tym oprogramowaniu (w polsce) które mogą Ci pomóc jakbyś czegoś nie wiedział. Ja robie na Lightwave i jak mam jakiś problem, to cieżko mi znaleźć odpowiedź (najczęściej ze 2h-4h sprawdzania i sam dochodze co i jak ;) - choć nie zawsze)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"najlepszy program do animacji i grafiki 3D" ? To taki istnieje? Moja osobista rada. Dopasuj soft do siebie i vice versa. Poznaj narzędzia i dopiero twórz. Nie szukaj dowodów (poza inspiracją) w prackach innych ludzi na to który soft jest bardziej zajebisty. Wracając do idei animacji komputerowej. Scott Easley (Senior Animator for Electronic Arts Los Angeles) w jednym z artykułów na pytanie jakich rad by udziełił początkującym animatorom odpowiedział: "Always animate to real video tests -- it will teach you things you may not notice without reference. After years of doing this, you can try a little without. But even great painters spent years painting a live figure, so whay should animation be an exception?"

 

Ech, że też chciało mi się to wszystko pisać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności