Skocz do zawartości

ten pierwszy raz... hehe....


bor

Rekomendowane odpowiedzi

panie i panowie!

przedstawiam moj debiut! w maxie dzialam jakis roczek ale od czasu do czasu bo nie mam czasu... [urwanie glowy]

pracka powstala jakies pol roku temu i teraz wiele rzeczy bym zmienil... niestety textury juz mi sie gdzies zapodzialy.... moze kiedys... [co?][co?][co?]

oceniajcie! ([boje się])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

render mialem na szczescie wiekszy tylko nie chcial mi wejcs i go zmniejszylem. (poza tym moim sekretem jest pokazywac jak najmniejsze rendery zeby nic nie bylo widac- nikt sie do niczego nie przyczepi... [piwo])

oto wieksze wersja (nie czepiajcie sie tych drzwi fioletowych bo to nie byl finalny render- tamten mi sie gdzies zapodzial... :( a na tym mi texturke gdzies zzarlo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze zle to nie jest :) ciekawy korytarz ale przyczepie sie do przeskalowywania niektorych elementow, jakos te krzesla dziwnie wyglodaja, nie wiem, wez linijke i pomiez sobie stosunek krzesla do drzwi, tak samo kaloryfer, jest za maly w porownaniu do wielkosci okna, okno jest za to za blisko podlogi, tak jakos to wszysko troceh dziwnie wygloda,

jazeniowki zakrotkie :d i przy okazji jakas mape cieni ustawiles smieszna chyba ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompletnie nie mogę zrozumiec co robi jakies światło w dolnych rogach przy scianach jęsli gdzieś ma wychodzic jakieś śiwatło dołem to raczje spod drzwi a nie spod ścian... (a pod drzwiami już tego nie ma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kazdy moze sobie kopiowac czyjes prace chociaby po to zeby sie sprawdzic czy uda sie powtorzyc taki efekt, tym bardziej jezeli jest sie poczatkujacym. Nie ma w tym nic zlego poki nie czerpie sie korzysci jakichkolwiek z tychze prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, no nie bijcie!!!:(:(

czy to zle ze probowalem jak najlepiej odwzorowac pracke jakiegos mastera? czy faktycznie uwazacie ze jest to godne nagany? jak na razie sie ucze i mysle ze czerpanie wzorcow z dobrych przykladow chyba nie jest zle.

:|:|:|

poza tym moja pracka nie jest nawet w polowie tak dobra jak pracka tamtego pana... strasznie mi sie spodobaly swiatla padajace z okna na sciane, noi w ogole pracka jest extra. niestety musze jeszcze troche pocwiczyc chyba zeby mnie mozna bylo oskarzac o kopiowanie.... :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności