Skocz do zawartości

moje pracki (nie kopiowane.... )


bor

Rekomendowane odpowiedzi

zeby nie bylo ze tylko kopiuje czyjes pracki postanowilem zamiescic rendery swojej peirwszej pracy w maxie (a nie zupelnie w maxie bo robilem to w autocadzie pozniej texturki i oswietlenie w maxie). w kazdym razie pierwszy raz mialem do czynienia z maxem. jest to klub z pierwszego roku. oceniajcie i krytykujcie. (jest sporo niedociagniec ale zostaly mi tylko rendery... :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość aluminator

Nawet łądne ale jak zaczęłem sie zastanawiac co to jest to doszedłem do wniosku że to przeróbka szklarni na siłowni ;) albo coś w tym stylku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, popracuj nad proporcjami, bo cieżarki na atlasie są dwukrotnie większe od rewerka. I druga sprawa, teksturka ściany się za bardzo powtarza, widać złączenia :) Ogólnie rzecz biorąc pracka jest jak dla mnie poprawna.

 

[rotfl2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak pisalem zrobiolem to juz ponad rok temu.... dzieki za krytyke [piwo][piwo][piwo]

ze swojej strony dodam ze wtedy jak to robilem to wiekszosc rzeczy robilem na czuja. stad tez krzeselka po czesci nie widac ( nie wlaczony force 2- sided.)

szklo jest jakies takie cukierkowe, bo nie wiedzialem jak zrobic takie polmatowe...

ehhh.....

czego to sie czlowiek nie nauczy.... [uczeń]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności