Skocz do zawartości

Jak zrobic efekt "hologramu"


Kisiel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja zgaduje ze to ma wyglada jak hologram ;p znaczy lecaca pol-przezroczysta poswiata od jakiegos punktu, i ta poswiata sie ladnie rozszerza (tak! jak swiatlo :P), w pewnym momencie sie zatrzymuje, i na koncu sie pokazuje powiedzmy czlowieczek... a to rozmazanie to chyba chodzi o to, zeby miejsce w ktorym swiatlo sie zatrzymuje bylo rozmazane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to: Punkt C to jest urzadzenie z ktorego leci "promien(punkt B) czyli ten hologram..." do tej kulki(punkt A) i w tym momencie sie zatrzymoje ale nie tak ze widac konture zatrzymania sie tylko tak ladnie zanika... Chodiz o to ze ten promien unosi sa kulke w powietrzu... :)pole.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji kiedy już tak sie rozprawia o Volumach to zapytam jak uwzględnic obiekty, które stoją na drodze snopie światła volume. Chodzi mi np. żeby światło volume przechodząc przez okno przybrało jego kształby a nie dalej było okrągłe i przechodziło przez ściany ;/ wiem,że to podstawy ale cóż... Od zera do mastera ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki mintrill o włączeniu shadow wiedziałem ;] . Ale efekt był dziwny ponieważ shadow był włączony ale kiedy PRZEZROCZYSTE szyby znajdowały się w oknie efekt ten nie działał, volume przeszło przez ściane lecz kiedy usunąłem szyby swiatło zaczęło działać prprawnie ;/ ale dlaczego? pytania rodzą kolejne pytania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności