Skocz do zawartości

b0ber - prace ołówkiem


b0ber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

gdyby nie 8b, to byb ten biznes chyba w cholere zucil.... mam lekka lape, i ty chyba tez, wiec radze ci sprobowac, po jakims czasie poprostu dojdziesz do wniosku ze jest to zwyczajnie bardziej ekonomiczne, miej czasu tracisz na rysunek. Sam czaswem sie wspomagam jakims twardszym, ale to pod koniiec, tylko jakio uzupelnienie, moge sie mylic, ale, po stylu odnosze wrazenie ze tobie taki sposob tez przypasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

 

Świetne prace! Więc nie pytaj się czy chcemy więcej bo to nie mądre.... ;)

 

A i psia kość nie mogłem się zdecydować jaką pracę dać do linku-obrazkowego :/... Rozwiązałem ten problem wyliczanką między najlepszymi moim zdaniem.

 

A więc czekam na więcej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Bigleba to daleko zajdzesz! :) Trochę więcej luzu Ci się przyda... a miękkie ołówasy to podstawa... może spróbój węglem coś maznąć... jest cholernie szybki. Możesz spore obszary wycieniować jednym pociągnięciem. W połączeniu z gumką chlebową można nieźle pozamiatać. Tak więc eksperymentuj i szukaj. Bo zapewne warto! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Twoje pracki są na prawdę wspaniałe.

Podoba mi się twoje operowanie światłem i kontrastem (szczególnie w rys. ogre).:):):):):) Mimo ałych deformacji (bardzo przypominają mi komiksowy charakter) są to bardzo fajne pracki. :>

 

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hieh milo :) kupilem nowy, miekki olowek (od razu lepiej:D) i jutro lub pojutrze postaram sie wrzucic nowy rysunek. Mam nadzieje ze uda mi sie dostac lepszy skan, bo te ktore tu dalem sa troszke slabe ;(

 

btw jak zrobic zeby mi wyswietlalo polskie znaki na forum [co?]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewaz nie mam narazie czasu na zeskanowanie nowego rysunku, zapodam swoja staaaaaaaaaaaara prace i to dlugopisem robiona na dodatek, dlatego bedzie ona slabsza w porownaniu do tych wyzej :) anyway enjoy :d

 

avatar.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedostatni razem z Gunmanem to najlepsze twoje prace naprawde super reszta tez oprocz tej ostatniej.Chyba widziales rysunki Andertona;) bo zrobiles takie same deformacjie jak on i o ile wszystko jest super cieniowanie pomysl scena sama to jednak ta deformacj rzuca sie w oczy i psuje caly rysunek troche przesadzone np w przedostatnim rysynku tez sa a nawet we wszystkich mniejsze dlonie to jednak tam wyglada to bardzo estetycznie i na miejscu a na ostatnim nie.A ogolnie jak juz w poprzednim pisalem poscie jest super i napisze jeszcze raz a nawet dwa:) super super:)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Serinde

Niektóre przypominaja mi tapety skavenow od Warhammera wykonanych przez gamer-workshop.com. Świetna robota.

 

thx [uczeń]

 

Originally posted by Serinde

To tak z pięknego umysłu, czy pięknego innego rysunku? :]

 

no ba, rysuję tylko z umysłu (niekoniecznie pieknego) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[rotfl2]pomysly to ty masz..nawet ciakawie te szkice wygladaja..tylko musisz popracowac jeszcze nad anatomia troszke czlowieka bo robisz kolosalne bledy... pocwiecz troszku sobie z natury(chodzi o rozne pozy) nie tylko z glowy...[piwo][boje się]..ale sa fajne nawet te szkicy jak ze slaina............[pokazal jezyk]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności