Skocz do zawartości

POSTAC 3D: Facet


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User190

Hehe, w związku z moim problemem z kompem... (wiem, wiem... - znowu ;-) i wyrenderowaniem kompletnych scen znowu zacząłem się bawic w modelowanie... tym razem człowieka... bez bprintsów...

Troszkę lookałem na zdjątka, troszkę na siebie... i tak jakoś idzie... wszelkie uwagi mile widziane :-)

 

m_9.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Renderer - oczywiście brazil... bez bajerkoow!!

 

A co do mięsni brzucha... hmm... u mnie się zaczynają właśnie tam!! Nie wiem jak u innych, na zdjątkach też tak jest!

 

Ale bary rzeczywiście do poprawienia - tak tesh myślałem, ze są za duże, dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miesnie na brzuchu i po bokach wygladaja jak przyklejone do skory. troche bardziej miekko to powinno sie robic. pamietaj ze to baza sa wlasnie miesnie a skora je przykrywa a nie odwrotnie.

 

Ja bym radzil pobawic sie bardziej SoftSelection.

 

Aha i wyprostuj go bo sie troche garbi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym mówiłem

 

athlete.jpg

 

Przerwa między klatą a mięśniami brzucha. No chyba że ostry kulturyścioch z ciebie ale raczej każdy to ma. Przynajmniej w luzniej pozycji. W pozycji w ktorej prężysz brzuch i sie zginasz to mągą wyjść wyżej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Niom, trzeba bedzie poprawic... moze w weekendzik... na razie jeszcze jutro do roboty i bede mial upragnione 2 dni odpoczynku... Ufff....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkola , szkola, jeszcze miesiac i znowu koszmar z ulicy kielczowskiej we wrocku (MASAKRA) sie rozpocznie... :(

 

ach ... jusz sie nie moge doczekac az znowu bede [nauka] a pozniej za rok prawie: [uczeń] (konec roku)

 

powodzenia w pracce[heej]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Szypciutki updt... troche nieaktualny, ale przed chwila zamknalem maxa, a zapomnialem niestety wyrenderowac ostatniej wersji :-))) :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

A co do tych mięśni... hmmm... ja mam takie, jak sa na modelu, pakerzy z moich zdjatek tesh... tylko chudzielcom widac to kooleczko przy zebtrach...

Mam jeszcze pytanie... rece sa troszke nieproporcjonalne, ale nie wiem co w nich zmienic... tj. co je urealni?? Podniesc ramiona,zwiekszyc biceps, czy co???

Hehhe, mam jush zarys scenki w ktoorej wykorzystam ten model (jesli go ukoncze).. a wszystko dzieki plytce The Kovenant... a gloownie jej okladce ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

I następne rendery :-)))

 

Najpierw rączka... poprawiona przy kompletnym modelu!! Tutaj jeszcze niedokończona :-D

 

reka5.jpg

 

 

A tutaj całość:

m_15.jpg

 

m_16.jpg

 

m_17.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

NIe, na ostatnim zdjątku proporcje są ok....

Dzisiaj mam jakąś niemoc twórczą - cały dzień nudzę się, ale jakoś nie chce mi sie modelować!! Bueeee :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Mam pytanie - chcę przejść do robienia spodni... nie wiem czy robić nogi i na to spodnie, czy wogóle zostawic nogi w spokoju i zrobić same spodnie (w grę wchodzi późniejsza animacja postaci)... zalezy mi przede wszystkim an tym, zeby później bez problemu można go było ustawić w scenie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

 

Idziesz w dobrym kierunku. Ale strasznie mnie razi w twoich pracach takie błądzenie, praca bez konceptu. Z takich poszukiwań to rzadko coś wychodzi a już na pewno nie szybko. Nawet ładnie zarysowałeś mięśnie, ale zobaczy ilu brakuje. Musisz sobie przysiąść z atlasikiem wiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Jak to bez konceptu?? Mam pomysł na pracę, wiem, co chcę zrobić... pisałem o tym wcześniej!! Skocz na początek i przeczytaj.. To ma być dość mroczna scenka - zarys mam w głowie, ale nie chcę za dużo pisać, bo mogę zmienić mój zamysł...

dzięki za commment, dawajcie dalej... niom, mięśni trochę brakuje, ale wydaje mi się, że nie będzie ich widać!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by M@Ti

Jak to bez konceptu?? Mam pomysł na pracę, wiem, co chcę zrobić... pisałem o tym wcześniej!! Skocz na początek i przeczytaj..

 

\"Facet...

 

Hehe, w związku z moim problemem z kompem... (wiem, wiem... - znowu ;-) i wyrenderowaniem kompletnych scen znowu zacząłem się bawic w modelowanie... tym razem człowieka... bez bprintsów...

Troszkę lookałem na zdjątka, troszkę na siebie... i tak jakoś idzie... wszelkie uwagi mile widziane :-) \"

 

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hehe, czyżbym nie napisał?? Modeluję, bo nie mogę dokończyć innej pracki, ale pomysła mam wyraźnie zarysowany w głowie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Konkretna... powiedzmy, ze nieco zmutowany morderca... no... zobaczycie, jeśli wyjdzie... coś w klimatach mojej pracki \'feel\'... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Btw... czy ktoś wreszcie odpowie na moje pytanie dot. nóg?? Jak lepiej wymodelować - najpierw nogi, czy o razu spodnie, bez nóg??? Chcę to podpiąć pod kości i dopiero później układać pozycję, więc co będzie lepsze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, to ja może od główki zacznę :-)))

Heh, ale jak znajdzie się ktoś, kto TU BĘDZIE O TYM WIEDZIAŁ, to niech da znać, a ni 3ma tego w tajemnicy dla siebie, ok?? :-)

 

 

glowa8.jpg

glowa9.jpg

glowa10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na główce będą jeszcze dredy, ale jako że w scenie postać ma wisieć to zrobię je dopiero na końcu :-(

 

Co w końcu z tymi nogami, zna ktoś odpowiedź?? Robić, czy nie robić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności