Skocz do zawartości

Owady:Curculio Glandium


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oki...pierwszy render...na razie za duzo nie widac...ale z czasem cos dojrzycie :))...na razie mam problemy z wymodelowaniem przodu..cos mi nie chce wyjsc ten kulsity ksztalt glow.y..

 

pozdr

 

 

btw1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje straty komara szczególnie w dość zaawansowanym stadium, lecz napewno nauka nie poszła w las tym razem będą kopie zapasowe:);

Czy ten owad posiada może jakąś polskąnazwę :)

Wiem że to jest dopiero zarys ale cz ten pancerzyk nie zabardzo odstaje, lecz pamiętając komara to tylko złudzenie

 

Tym razem więcej szczęścia

Powodzenia:)

 

Pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy i orginalny owad, coz tu duzo pisac - powodzenia

 

a tak BTW to znajac twoje tempo pracy i tak skonczysz jako jeden z pierwszych ;)

 

co do modelu to fajny, tyle ze tutaj duzo wiecej niz u komara bedzie zalezalo od materiałów i wlosków

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się jakość (filtr) ostatniego rendera.

W takim stadium pracy muszą być widocznę wszystkie błedy,żeby można było je jeszczę poprawić a dopiero na końcu (kiedy się nie uda) się je maskuję :D

 

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi przyjacielu z powodu komara wiem co to znaczy nie dokonczyc pracy ( albo i 4 naraz hehe ) SPoko widze ze szybko odrabiasz straty i nawet calkiem niezle ci idzie , sam wiesz ze to niewiele ale zaiste wiem ze sie diablenie strasz hehe :D trzymam za ciebei czlowiek kciuki i wierze w twoje podjum :D [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności