Skocz do zawartości

Scena 2d : Your heart without Jesus.


Navara

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzac sobie i modlac sie nagle wpadl mi do glowy pewnien obraz i tak dlugo mi nie dawal spokoju ze az postanowilam przelac go na papier (ale ulga niesamowita). Chcialam zobrazowac ten obraz, przedstawia on serce czlowieka pelne grzechu i nieczystosci ktore otwiera sie na Jezusa, i ta postac ktora stoi i rzuca dlugi cien, za ktora jest ta jasnosc jest Jezusem. Mimo iz jest to strasznie kiepskie wykonanie przemowi choc w najmniejszym stopniu do kogokolwiek albo pobudzi kogos by narysowac cos podobnego od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wiem niestety, lepiej narazie nie umiem, wykonanie zajelo kilka minut bo mi juz nie dawalo to spokoju wiec szybko wysmarowalam, fajnie gdyby ktos cos o podobnej tematyce sobie ty ponawrzucal.

(Cale piekno obrazu ujawnia sie po zmruzeniu oczu ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie jestem osoba nawrocona i wierzaca ;) A pomysl mi wpadl ot tak jak bylam w moim kosciolku. Nad oltarzem wisi krzyz a po jego dwoch stronach wisialy 2 male lampy i tak swiatlo padalo ze za krzyzem na scianie odbily sie owe drzwi i jakos to tak wyszlo :)

Obiecuje wykrzesac z siebie cos wiecej po szkole(ale pierw zrobie akwarelkowy ukl. sloneczny na brystolu na fizyke ;P) tylko wlasnie musze pomyslec co tam zmienic, moze postac inaczej troche promyki hmm jakies tam te latajace cosie, ober zobaczy sie jakos to bedzie. Chwała Panu! i lece do szkoly ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim dać mniejsze, żeby się przeciętnym ludziom na ekranie mieściło. rozuiem że przedstawia ogrom Jezusa, ale przeciętny ludek na tym forum nie ma kina domowego żeby to w całości ujrzeć.

dodałabym jakąś postać tak jak w pierwszym (ino żeby bardziej dopracować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest poczaaatek a tak pozatym na smierc zapomnialam o zmniejszeniu ;>

Sorki ;) Bedzie i postac beda i inne rzeczy ale narazie drzwi maluje ale cos mi nie pasi w nich i pytam sie czy wam tez cos nie pasi to wyjdzie co ogolem niepasi (ojej :>)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności