Skocz do zawartości

[wnętrza]- konkurs na łazienkę Paradyż


happyluke

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Czy ktoś z Was się orientuje czy został rozstrzygnięty konkurs na projekt łazienki organizowany przez PAradyż i czasopismo Villa? Gdzie można znaleźć wyniki, bo z tego co mi wiadomo, wyniki miały być ogłoszone pod koniec października. Na stronach organizatorów jakoś cicho i głucho w tym temacie.

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehe. Mam ten sam problem... Dwie Lazienki poszly i ciszaaa

 

Nie dostałem nawet załaczników czyli potwierdzenia przyjęcia pracy... a prace były wysyłane poczta...

Hmm

Generalnie bardzo nieprofesjonalnie to wygląda...

 

Wyglada na to że ja nawet nie mogę brać udziału w tymże konkursie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Mam ten sam problem... Dwie Lazienki poszly i ciszaaa

 

Nie dostałem nawet załaczników czyli potwierdzenia przyjęcia pracy... a prace były wysyłane poczta...

Hmm

Generalnie bardzo nieprofesjonalnie to wygląda...

 

Wyglada na to że ja nawet nie mogę brać udziału w tymże konkursie...

Myśłałem, że ja tylko ja nie dostałem potwierdzenia wzięcia udziału. Ale widzę, że nie jestem wyjątkiem. Trzeba będzie chyba do nich pisać i się dowiadywać. Jak się czegoś dowiem, to napewno to opublikuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem się - sprawa wygląda tak, że komisja zebrała się 17 paź. i wybrała. A ogłoszenie werdyktu ma być na uroczystej gali która odbędzie sie w bliżej nieokreślonej przyszłości. Zaproszenia mają rozesłać do dwóch tygodni do wszystkich uczestników. Dopiero po tej imprezie zamieszczą wyniki w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. No ładnie. Mi nic nie przyszlo. Jakies wyjasnienie by sie przydalo czemu mi nie odeslali nawet mailem powodu nieprzyjecia pracy... Albo cokolwiek

Nie wiem czy zwalic na siebie, na poczte polską, czy na migut media.

 

Smutno troche brak profesjonalizmu

 

 

O przepraszam na moj stały adres zamieszkania cos przyszlo ponoc wczoraj... i nic wiecej nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrandPrix: Krzysztof Urbański - fraktal.pl

wyróżnienia:

- Anna Przybyła

- :( niestety nie pamiętam nazwiska, para z Poznania

- i my :D czyli Dorota Szczygłowska i ja jako członek zespołu

 

Z tego co wiem to było pięćdziesiąt pare prac z czego 2 zdyskfalifikowane z powodów formalnych. Nagrodzone mają być na ich stronie ale nieprędko no i wadomo w Villi bedą publikowane po kolei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54vh.th.jpg

.

.

.

60fa.th.jpg

.

.

.

105nv.th.jpg

.

.

.

24au.th.jpg

 

 

no zeby nie byc zwykłym krytykantem to sie chwale tym co ja zrobilem. nie jest to szałowe a szczególnie wizualnie szałowe ale mialem pomysl to posłałem... a co.

No jedzcie po mnie;) Proszę jedzcie bo jak nie pojedziecie to znaczy ze to nijakie wyszlo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzesło miało byc oryginalne :p wszyscy wstawiają coś designerskiego jakiegos breuyera czy corbusiera albo miesa a ja jestem fanem A.Aalto i z Arteka cos miało byc z tymże modele maja skaszanione.

 

chyba czas najwyzszy zebym nad renderem posiedział dłużej niz dwa trzy dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak spojrzałem na te łazieneczki to sobie tak pomyślałem, że ktoś tu lubi grać w HalfLife albo innego Doom'a 3 :) Ogólnie niezbyt "czyste" te łazienki. Łazienka numer 1 kojarzy mi się raczej z kiblem w bloku A elektrowni atomowej gdzieś w obwodzie Kalingradzkim. Zwłaszcza przez tą wieloelementową "macierz" kafelkową i ogólny smutek jakim emanuje to pomieszczenie. Pozostałe ujęcia już lepsze trochę. Trochę kolega nie wstrzelił się w nurt ludzkich oczekiwań i potrzeby posiadania czegoś high-tech z jednoczesnym kontaktem z naturą.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności