Skocz do zawartości

Administratorzy sie za bardzo panosza


Kulki

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie nie macie takiego wrazenia? Dla zainteresowanych odsylam do watku Onanist'a w galeri i tego typu podobnych przykladow jest wiecej.

 

ZE JUZ NIE WSPOMNE O TYM, ZE NA GLOWNEJ STRONIE FORUM SA NAJCZESCIEJ PRACE ADMINISTRATOROW (Z REGOLY TRZYMAJACE DOSC DOBRZE POZIOM ALE NIE ZAWSZE)

 

A co mi tam najwyzej mnie zbanuja to forum to nie caly swiat:D

 

Jak ktos ma podobne spostrzeznia albo jakis wytyczki to zapraszam.

 

NIECH ZYJE REWOLUCJA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehehe

fajny watek

ja tylko "nakrzycze" na Leru nu nu nu badz milszy i nie banuj ludzi ;)

a tak na serio

to cos w tym jest.........

wogole to forum jest dziwne nie ktorzy maja przywileje (nie tylko mody ) co jest dziwne....

heheh

kulki to juz nas dwoch jest nominowanych do bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah, mi nieraz zmniejsza sie liczba postów, ale to tylko moja wina bo nieraz głupio pisze te posty i dla tego nie mam do nikogo wyzutów ze pare moich postów zostanie usunięte :p

a co do przywilejów na forum to ja na to leje, przeciez forum nie jest od tego kto kogo lubi, tylko od wymieniana sie doświadczeniami i takie tam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio nie mam czasu na gruntowne przeczesywanie forum, więc może nie jestem wiarygodny, ale ja nie zauważyłem większej ingerencji moderatorów w sprawy merytoryczne forum, oczywiście są dość skostniali, ale nie banują ludzi dlatego że są głupi, chociaż mogliby i powinni ;]

apropos znikania postów to staje się to ostatnio plagą i mam nadzieję że to tylko chochlik informatyczny a nie moderatorzy robiący swoją małą loterię, kto dzisiaj traci posty ;]

a tak btw. to kto się cieszy przywilejami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to na glowna ida skriny sugerowane przez uzytkownikow, a dodawac moga Adek, chyba Tiger, Leru i ktos jeszcze. WIec o co chodzi. Jak ktos dobrze robi to zasluguje na nagrode w postaci wyroznienia pracki. ja tam sie nigdy nie dostalem ale nie narz(z)ekam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ale po cichu to moje pracki byly tak slabe ze nie bylo na co patrzec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulki -> lol a to ciekawe co mówisz bo na 90 rekomendacji które dałem (zbieram od jakiegoś czasu, a nie tylko ja daję) dokładnie 77 z nich jest innych użytkowników niż moderatorów. Do tego te 13 prac to 5-ciu moderatorów. Jeśli chcesz - mogę je tu wszystkie pokazać.

 

Dlaczego wątek Onanista jest takim przykładem ? Dział Galeria ma swoje zasady.

Podaj więcej przykładów proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, gdzies czytalem o zasadach dzialu galeria a teraz nie moge znalezc.

 

Edyt: wygrzebalem:)

 

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=2081

 

Staram się doglądać forum regularnie ale może mi coś zawsze uciec... Więc apeluję o dawanie info na priv z propozycjami do linkowania (poza bitwą aby nie faworyzować).

Aktualnie za rekomendacje odpowiedzialny jestem ja (Leander) i Tiger1313. Rowniez prosimy o info dot. ciekawych tematów.

Najlepiej na priv.

Mala zmiana; za wrzucanie rekomendacji na www.max3d.pl oprocz mnie (Leander) bedzie odpowiedzialny teraz rowniez Leru, wiec mozna wysylac info o ciekawych wątkach do nas obu.

Co za problem napisac PM z linkiem do dobrej pracy?! Jak bedzie dobra to trafi do galerii. Czasami widywalem tam prace ktorych bym sie tam nie spodziewal ale zadna nie byla slaba. To jest wyroznienie a nie rewia typu "chce sie pokazac, wrzuccie mnie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu rekomendacje to glownie zasluga Leru. Jednej osobie moze cos umknac, wiec PM o ciekawych watkach sa tym bardziej wskazane.

 

W ogóle ta REWOLUCJA coś słabego kalibru. Kulki, mógłbyś się bardziej postarać :) Zmiany są potrzebne! Leander musi odejść!!! Na barykadyyyyy !!!!!!!

 

Czy ja zawsze wszystko muszę robić sam..? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się przyznam szczerze że mi tutaj jak u pana boga za piecem, posty mi żadko znikają, nikt na mnię nie krzyczy za często a na rekomendacje mówiąc szczerze nawet nie patzre bo i tak przetrząsam całe forum zawsze z nudów. Co prawda byłbym za wprowadzeniem ostzrejszego systemu karnego na forum, mówie to ze świadomością że jeśli by taki był to nie raz otarł bym się o bana albo nawet go dostał ale wtedy wszyscy by byli ostrozniejsi. Ok tyle na temat off topic. Tak czy inaczej moim zdankiem żadna rewolucja potrzebna nie jest co najwyżej subtelne zmiany które już kiedyś proponowałem.

 

 

PS: leander - jak to pzreczytałem "Czy ja zawsze wszystko muszę robić sam..? ;)" i spojżałem na Twojego avatara i oczy tego zwierza to mi się zdało że ma właśnie taką sama myśl w głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nikt na mnię nie krzyczy...

 

Jak chcesz, to mozemy zaczac ;]. Joke ;]

 

Co do ogolnej dyskusji - nie uwazam, ze tu na forum sa jakies koneksje, zwiazki robotnicze etc., ktore wyrozniaja poszeczgolnych forumowiczow ;]. Ale prawda prawda - zawsze beda rowni i rowniejsi ;]. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o zamknięcie wątku Onanista, który zamieścił link do cudzej pracy w dziale, który służy do prezentacji własnych prac?

I to jest przykład brutalności moderatorów?

Kompletnie nietrafiony zarzut. Właściwie nie rozumiem, co jest w tym dziwnego ;)

Że to nic wielkiego, po co od razu zamykać? Jak się nie zareaguje, pojawią się następne i ostatecznie będzie bajzel.

 

apropos znikania postów to staje się to ostatnio plagą i mam nadzieję że to tylko chochlik informatyczny a nie moderatorzy robiący swoją małą loterię, kto dzisiaj traci posty ;]

Do tego może coś napisze, bo z mojej strony zdarza mi się pośrednio kasować posty, które żadnych regulaminów nie łąmią:

Użytkownik A zakłada wątek niezgodny z regulaminem, użytkownik B pisze post w tym wątku, wątek zostaje skasowany i w efekcie użytkownikowi B cofa się licznik mimo, że niczym nie zawinił (właściwie ten schemat jest oczywisty, ale wolałem wspomnieć).

 

Ale czy ten licznik jest dla Was aż taki ważny? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem, że wyświetlanie ilości postów jest bez sensu. Czemu to służy? Dzieciakom, którzy uważają, ze im więcej postów tym lepiej? Forum nie jest do nabijania postów. Zlikwidować ten licznik i zniknie wiele problemów.

 

Co do rekomendacji, to ogólnie są ok, kilka razy widziałem prace, które moim zdaniem powinny znaleźć się w rekomendacjach, ale się nie znalazły. Czasem trochę po prostu nie rozumiem kryterwó doboru, ale nie mam pretensji, bo każdy ma swój gust. Częściowo to moja wina, bo mogłem wysłać PM do moderatora z sugestią wrzucenia pracy do rekomendacji.

 

Wnioski? 1. Wywalić wyświetlanie illości postów. 2. Podpowiadać moderatorom co mają wrzucać do rekomendacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol - prawda jest taka że nawej jeśli większośc rekomendacji leci do moderatorów to tylko dlatego że mają fajne pracki, pokaż mi któryś hu....pracke któregoś moda która dostała rekome ?

 

leander strzeż sie idą po ciebie z widłami i pochodniami ;)

 

Zlikwidować ten licznik i zniknie wiele problemów.

Zlikwidować Chalek'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol - prawda jest taka że nawej jeśli większośc rekomendacji leci do moderatorów to tylko dlatego że mają fajne pracki, pokaż mi któryś hu....pracke któregoś moda która dostała rekome ?

 

to pewnie leander sam sobie wstawia cały czas rekomendacje i to na dodatek prac 2D na forum które przecież jest 3D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie leander sam sobie wstawia cały czas rekomendacje i to na dodatek prac 2D na forum które przecież jest 3D ;)

 

no własnie zlikwidujcie wszystkie działy poza Galeria3d bo tylko ten ma w nazwie 3d - a najlepiej wogóle spalcie serwer i sie rozchodzimy.

 

Kulki weż ty idz nie wiem na kiełbase z grila czy kaszanki sobie lepiej zjedz a nie tu wyskakujesz z panoszeniem - żal ..... ściska że mogą a Ty nie ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyna rzecz którą popieram a która padła to ostrzejsze kary i z mojej strony jeszcze dopisanie do regulaminu punktu "Użytkownik musi wykazywać się chociaż minimalną inteligencją"

takie wątki zaczynają mnie denerwować, chcecie rewolucji to jedźcie do paryża wspomagać algierczyków w walce o nowe europejskie państwo islamskie. pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuja co chwile, ale doslownie co chwile proster pytania ktore byly walkowane juz naprawde milion razy! Jak wlaczyc te strzalki, jak zrobic paczka itd itp. Denerwuje mnie to cholernie.

 

Posty niech zostana :) Hall of fame musi byc :)

 

Wlasnie sie zastanowilem nad tym ze jakby skasowac rzeczy interesujace to bym mial bardzo malo postcount :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że userzy powinni

1) wysyłać PM jak widzą fajną prackę której nie ma w rekomendacji

2) Raportować złe posty zamiast płakać "Moderatorzy, czemu nie zbanujecie tego pana!!!"

 

Ja już zrozumiałem jak działa forum (na początku nie wiedziałem :P) I teraz nie mam żadnych problemów ani z moderatorami ani z innymi użytkownikami. Na początku tylko raz mnie Leru straszył banem za pisanie głupot na Shoucie :> (Pozdrawiam Leru :D) No ale już się ustatkowałem ;) I jest git.

 

Forum jest jak Media Markt hehe :D Jak ktoś chce się uzewnętrzniać i pochatować o bzdurach to zapraszam na www.grono.net :/

 

Nie rozumiem cię Kulki, masz spory staż na forum i dużo postów - skąd u ciebie nagle taki wątek? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie leander sam sobie wstawia cały czas rekomendacje i to na dodatek prac 2D na forum które przecież jest 3D ;)
Wreszcie ktoś otworzyl oczy.. ale juz jest za pozno, prawdziwa rewolucja nadchodzi!! :

 

max2dpl.jpg

 

...złowieszczy śmiech rozszedł się zimnym echem po zamczysku...

 

.

.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ten watek jest bez sesu jestem na tym forum juz od kilku lat, zdarzylo sie pare razy wymienic ostre poglady itd.. ale i tak to forum jest jak najbardziej OK :) ci co chca sie czegos dowiedziec to napewno sie dowiedza jedyne co mozna zarzucic modom jak i starym wygom tego forum to to iz nie pozwalaja isc nikomu na latwizne i zmuszaja ludzi do myslenia.

 

Wiele tu widzialem i mysle ze jeszcze niejedno mnie tutaj zaskoczy :)

 

ps. a po co pisac ze leander sam sobie wstawia rekomendacje, przeciez to wszyscy wiedza ;) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności