Skocz do zawartości

linki obrazkowe - rekomendacje


Gotham

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pewnie zauważyliście (jeśli nie to macie okazję nadrobić ;) ) od pewnego czasu na stronie głównej są linki obrazkowe do najciekawszych (najlepszych) threadów na forum.

 

Staram się doglądać forum regularnie ale może mi coś zawsze uciec... Więc apeluję o dawanie info na priv z propozycjami do linkowania (poza bitwą aby nie faworyzować).

 

Z góry dzięki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy dobry wątek wybrałem.. ale title pasuje :

 

Well .. jak widzimy.. pojawiły się rekomendacje innego typu niż takie zwykłe prace z FW... ala speedy ... itp...

 

Moim zdaniem powinno to być oddzielone.. bo teraz taki bałagan jest ..

 

Wiem że temat był maglowany wiele razy... ale czy serio nie dało by rady zrobić dwupoziomowych rekomendacji ? np. góra to zwykłe wyróżniające się prace z FW… a dół to newsy ala nowe tematy w finisch painting , modelling

I wygrani z speedów .

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za rozdzieleniem, bo *snif snif* miałem rekomendacje, ale *snif snif* zniknela przez jakis konkurs ;(

 

A tak serio, to troche jednak brakuje w tym momęcie miejsca na zwykle rekomendy, bo mamy minibitwy, speedy 2d i 3d, zwycięsców tych speedów, ankiety tam też się ogłaszają. Troche z tego zrobiło się miejsce na newsy a nie na wyroznione prace.

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek: jak by było jak na evermotion.. to by było fajnie (każda praca tyle samo czasu.... i nie koniecznie cyklicznie... bo teraz czasami dobra praca jest 1dzień a speedy wiszą tydzień..

Oczywiście rozumiem, że w przypadku everów tam jest sporo prac.. i wiecznie coś miarę dobrego jest …. Dlatego myślę że u nas zwykłe zwiększenie liczby rekomendacji rozwiązało by problem

 

Ania: masz rację z tym wyglądem speedowych prac. tzn nie prac tylko tych miniatur .. może przez ten chaos w napisach... można by to przecież jakoś ciekawie znormalizować

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by przenieść rekomendacje na forum ? tzn... tuż pod topem na którym znajduje się aktualnie praca Kengiego. Jeśli chodzi o szerokość jest tam myślę sporo miejsca na rekomendy. Ja szczerze mówiąc na stronę główną żadko zaglądam - i fajnie byłoby zobaczyć rekomendy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś to wogóle czyta z moderacji i administracji ? :|

jest jak było .. wiele prac się pojawia na forum (3d/2d)... godnych fronta :) a tu ciągle to samo na tapecie :\ tylko spedowe stuffy się zmieniają... (no w sumie co tydzień się zmienia około 70% )

pozdrawiam

sorki że tak sie o to czepiam.. ale serio to takie nijakie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to czytam :) w sumie zależy od punktu patrzenia - speedy pojawiają sie częściej niz 'grubsze' pracki - dlatego też speedy są uaktualniane częściej na głównej. Każda dobra pracka (nie speed) pojawia się na froncie - imo powinno byc ok 8 slotów na rekomy, albo 5 ale większych jak na cgtalku, tak samo z większymi wydarzeniami - w formie rekom jak ma to miejsce na ctalku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności