Skocz do zawartości

[wnętrza] Lazienka 5,5 m2


Ryjas

Rekomendowane odpowiedzi

spokjmay4lx.th.jpg

.

.

.

 

spokj2may7dv.th.jpg

 

No to parę słów o niej..

Jest to moje 3 wnętrze w vrayu więc jeszcze wię uczę:D

Łazienka ma 5,5 m2 Inwestor kazał wstawić wszystko więc troche mało miejsca zostało na mebelki...

Ogólnie fajnie by było jakbyście mnie zjechali jakoś. Wiecej ujęć nie mam bo inwestor zadowolony a komp słaby;)

 

Kazał jeszcze wstawić kaloryfer suszarkę.... i kurde nie bardzo mam koncepcji gdzie to upchnąć...

 

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ta polka nad umywalka jak jest zamocowana? to taki szczegol tylko:) przynajmniej na pierwszym bylo by cos widac.

jeszcze tylko nie wiem jaki ma sens lustro pod ta polka.moze inny material?

material szafki jakis taki niedopowiedziany-drewno to czy nie.oj i plastikowa klamka:)

to moje uwagi ale i tak ogolnie ladne:)

a na kaloryfer to chyab tylko jedna sciana do wyboru;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten glow nie jest tu chyba potrzebny. W lampkach brak ies'ow i rzucaja one zbyt ostre cienie. Natezenie swiatel za duze. Troche dziwne to swiatlo pod sufitem (to dlugie). Pomysl ok, ale jest zbyt wyeksponowane. :)

Poza tym ladnie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta polka nad umywalka jak jest zamocowana? to taki szczegol tylko:) przynajmniej na pierwszym bylo by cos widac.

jeszcze tylko nie wiem jaki ma sens lustro pod ta polka.moze inny material?

material szafki jakis taki niedopowiedziany-drewno to czy nie.oj i plastikowa klamka:)

to moje uwagi ale i tak ogolnie ladne:)

a na kaloryfer to chyab tylko jedna sciana do wyboru;)

 

No wiem ta półeczka na pierwszym odstaje ale powiedzmy ze nie widać...:)

 

Ten materiał zrobiłem z bitmapy jakiegoś "wiśniowego" drewna ale dokładnie nie wiem jakiego. Miała to byc półka z serii varius KOŁO. Generlanie wyszło za kolorowe ale chyba można zczaić o co chodzi.

Wizke robiłem jeden dzien roboczy razem z renderami.. ale mowie na moim staruszku za duzych efektów wtym czasie nie zrobie

 

Glow dałem zeby zmiękczyć render w jakość "very low" irradance map...

 

Hmm wersją z kaloryferem nie będe się chwalił:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lazienka ogólnie fajna,podobaja mi sie drzwi do kabiny sa fajne ale za duzo tego swiatla na podlodze klopie i calej reszcie na dole :( trzeba by to troche przygasic :)ogolnie podoba mi sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wklejam linki do troche innej wersji tej samej łazienki. troche mi ciemne to pod sufitem wychodzi i na scianie z drzwiami. model przycisku do klopa taki a nie inny;) wanna ma jakis zarys. ale to jest wersja druga tego wnetrza i chyab ostateczna;) juz mi si enie chce renderowac i kombinować z iesami bo zaczalem ze zwyklymi spotami... no w kazdym razi ei tak ladniejsze wyszlo;)

 

lazienkazvenezia2glow9vq.th.jpg

 

 

http://img416.imageshack.us/full.php?image=lazienkazveneziaglow9ig.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza wersja do koszyka druga wersja do śmietnika ;-))

ta szafka jakaś taka ... nie pasi do mozajki i gorszy dizajn sprzętów.może kolory jakieś takie kakaowe z żółtym się gryzą

 

pokombinuj w 1 wersji z półeczką nad umywalką i kinkietami i bedzie git

 

fajne szkło , kibelki modelowałeś czy gotowce ?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotowce;)

 

A to mnie zagiąłes;) Hehe mi sie wydawąło że mozaika do wszystkiego pasuje. Kakaowy jest dlatego że reszta mieszkania jest w brązach. niestety nei udalo mi sie przkonać inwestora do czystych kolorów. A jesli chodzi o te sprzety to wszystko jest duzo tansze i nie wiem czy chociazby z tego powodu nei lepiej pozostac przy cersanicie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Faktycznie pierwsza wersja jest fajniejsza.Kinkiety są ok,tylko półka nad umywalką wydaje mi się trochę za głeboka i może dał bym ją niżej,co by niższe osoby mogły się przejrzeć w lustrze.Lustro pod półką będzie wiecznie pochlapane no ale dobrze wygląda.Co do kaloryfera,to nie masz pola manewru-tylko po lewej stronie umywalki.W wersji 2 super kubeczki nad umywalką!Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dużo tańszych sprzętów to tak sie zwykle składa że te lepsze wzory są droższe - a co ile zmieniasz kibel ? poza tym dobre firmy maja dobrą jakość techniczną i serwis więc jak ci sie dajmy na to w Duravicie wajcha urwie to nie będzie problemu za 5 lat takową zdobyć.

pozdrawiam i życze kasiastych inwestorów ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafki sa z cersanitu:D

 

Cena tej łazienki gdybym ja wyposazył w duravit byłaby conajmniej 3 razy drozsza;) Klient juz sie zgodził na wersje z koła ale zona mu powiedziała ze za mało szafek i półek.

Była możliwość dorobienia mebla ale nie wiem czy wyszłoby mi coś duzo lepszego niz ten cersanit. z reszta o czyms podobnym myslalem...

Stwierdziłem ze najlepiej będzie jak wstawie większa szafkę i akurat cersanit takie zrobił i uwazam ze nie najgorsze są...

 

Kasiastemu inwestorowi nie wyposazalbym lazienki 5,5 metra we wszystkei sprzety bo pewnie mialby niejedna w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności